Meguiars Hybrid Ceramic Wax Incelemesi

Cangp2

Amatör Detaycı
Üye
İlk uygulamadaki zorluk rütin uygulamalarda kolaylaşacak gibi. İlkini atlatınca gerisi gelir diyorum. Bende ki tek sıkıntı şu anda fiyatı. Meg. in Türkiye'deki fiyatları hep uçuk düzeyde. Sonax sprey seal ile arasında çok fiyat farkı olursa bunun yerine Sonaxı tercih ederim.
Kesinlikle fiyat suanda cok onemli bir unsur. Abi her ne kadar ilk uygulama sonrasi sik tazyikle gec metodu onerilsede bence tam performans almak icin o zamani yine harcayip ilk uygulama olmasada ona benzer yayma dagitma gibi yol izlemekte fayda var. Obur turlu yuzeye cok homojen dagilabilen bir urun degil malesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cangp2

Amatör Detaycı
Üye
Yine bir guncel diyelim. Arac yaklasik iki gun once yikandi ve tabii ki sansimiza yagmur yagdi. Bence durum iyi gozukuyor yani sprey urune gore suan hala tununmasi basarili. Bu arada yikama sonrasinda puskurt tazyikle sil seklinde tazeleme yapilabiliyor ama ben dayanimini test etmek istedigim icin ilk uygulama sonrasi hergani bir tazeleme yapmadim.

Bu arada sunlarida kisaca belirteyim. Ilk yikamadan sonra haliyle yuzeydeki kayganlik biraz azaldi. Yagmurda yol alirken boncuklarin yuzeyden akip gitmesiyse cok cok azda olsa yavasladi gibi ama ben de yaniliyor olabilirim. Ama bunlar haricinde bir sorunumuz yok gibi duruyor. Toz tutmasini ise takip edemedim. Bu ara surekli yagmur falan derken kaynadi arada onun icin kusura bakmayin ama olurda havalar biraz durursa onun icin de ekleme yaparim.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Yine bir guncel diyelim. Arac yaklasik iki gun once yikandi ve tabii ki sansimiza yagmur yagdi. Bence durum iyi gozukuyor yani sprey urune gore suan hala tununmasi basarili. Bu arada yikama sonrasinda puskurt tazyikle sil seklinde tazeleme yapilabiliyor ama ben dayanimini test etmek istedigim icin ilk uygulama sonrasi hergani bir tazeleme yapmadim.

Bu arada sunlarida kisaca belirteyim. Ilk yikamadan sonra haliyle yuzeydeki kayganlik biraz azaldi. Yagmurda yol alirken boncuklarin yuzeyden akip gitmesiyse cok cok azda olsa yavasladi gibi ama ben de yaniliyor olabilirim. Ama bunlar haricinde bir sorunumuz yok gibi duruyor. Toz tutmasini ise takip edemedim. Bu ara surekli yagmur falan derken kaynadi arada onun icin kusura bakmayin ama olurda havalar biraz durursa onun icin de ekleme yaparim.
Bence iyi gidiyor. İş yapacak gibi.

onurçiko

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu

Eline sağlık kardeşim, toz işi artık yalan oldu, bir daha ki uygulamaya diyelim.

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Eline sağlık kardeşim
Sadece performans olarak bakınca ürün başarılı duruyor,hatta uygulama zorluğuna rağmen yine gideri var
Ama iş fiyata gelince,bir de ürün sarfiyatı ve birim maliyet hesaplanınca ölü doğmuş gibi olabilir maalesef
Bakalım bekleyip göreceğiz

Okan48

Usta Detaycı
Üye
Elinize sağlık sırf yaptığı boncuk için bile alınır fiyatı çok çok uçuk olmaz ise

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Dayanım haftaya bitmezse :) meg bu iş yapabilir sonuçta Nxt ler ne paralar verdik gavura oy oy boncuk mikemmel sonrası yok sprey için başarılarının devamını bekliyoruz meg başkan :):)
Nxt kadar da parasını hak etmeyen ürün daha tanımadım. Dünyanın parasını verip hiçbirşey alamadığım tek üründür. Bir gazla alıp bir daha da almamıştım. 1 hafta falan ancak canlı kalabiliyordu, hele yağmurlu ve soğuk havalarda hiç varlığını gösteremiyordu.

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
toz muamma olarak kaldı. burda koşullar daha kötü oldugu için bu aslında bir sıkıntı yarata bilir.
C.Y. nin dedigi gibi açık büfede amerikan salatayla zemin yapmak gibi oldu bu ürün. tüm araca zemin yapımı sonrası birde tam tur uygulama çok büyük bir sarfiyat demek . boncuklar şarıtmaya devam ediyor. takip