Merhaba

BlaJKeagle

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ben bu ilposanı köpük yapmak için kullanmayacağım zaten prewash var sonrasında çift kova şampuan var yani köpüğe gerek yok sadece içindeki su ile arabayı sulasın durulasın yeter, ayrıca 5 litre bir araba için az gelmez mi?

Bana yetmiyordu mesela 8 litrelik automixi bitirip üzerine 3-4 litre daha su ekliyor yıkamayı anca bitiriyordum.

Şuan alırsam 8 veya 10 litrelik ilposan alıp hem ön yıkama için harcayacağım hem de çift kova şampuanlamadan sonra son yıkama durulamayı yapmak için kullanacağım o nedenle 10 litrelik ideal geliyor. Mesela prewash için de 2 litrelik ayrı bir pompa alacağım ön yıkama da kullanmak için.
Yıkamayı durulamayı self servis yıkama istasyonunda basınçlı yıkama makinesi ile yapıyorum. İlposanı sadece ön yıkama köpük için kullanıyorum. Kova için ayrı şampuan. Bunun için 5lt ideal büyüklükte.

Sizin düşünceniz biraz daha büyük pompa ister o kesin. Biraz zor olur gibi geliyor ama olmaz diye bişey yoktur.

FIG-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
Hoşgeldiniz detay sevdası insana neler yaptırıyor değil mi :)

Sizi çok iyi anlıyor ve tebrik ediyorum basınçlı pompayla araç durulamak sağlam sabır isteyen bir iş olmalı. Ben de benzinliklerde sırada bekleyenlerin homurtularını dinlemekten bıktığımdan ve sabah gün ışımadan benzinliğe gitmek istemediğimden aliexpressten bir ürün sipariş ettim. Ürün araç çakmaklığına takılarak çalışan 12V’luk bir su pompası ve yanında gelen aparatlarla, bir bidon veya kovanın içindeki suyu araca püskürtebiliyorsunuz. Bir tazyikli su performansı vermez tabi ki ama işinizi kolaylaştırabilir. Ürünü aliexpresste “12V car washer” şeklinde aratabilirsiniz. Keyifli forumlar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Polonur

Usta Detaycı
Üye
Hoşgeldiniz detay sevdası insana neler yaptırıyor değil mi :)

Sizi çok iyi anlıyor ve tebrik ediyorum basınçlı pompayla araç durulamak sağlam sabır isteyen bir iş olmalı. Ben de benzinliklerde sırada bekleyenlerin homurtularını dinlemekten bıktığımdan ve sabah gün ışımadan benzinliğe gitmek istemediğimden aliexpressten bir ürün sipariş ettim. Ürün araç çakmaklığına takılarak çalışan 12V’luk bir su pompası ve yanında gelen aparatlarla, bir bidon veya kovanın içindeki suyu araca püskürtebiliyorsunuz. Bir tazyikli su performansı vermez tabi ki ama işinizi kolaylaştırabilir. Ürünü aliexpresste “12V car washer” şeklinde aratabilirsiniz. Keyifli forumlar :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
O bahsettiğinizi ürünü gördüm videolarını izledim pompadan daha iyi tazyik veriyor ve sizi yormuyor. Almak konusunda kararsız kalmıştım bir de şimdi sipariş versem gelmesi 1 ayı bulur o arada arabayı nasıl yıkayacağım sorunsalı var aslında güzel alet siz memnun musunuz?

Bahsettiğiniz ürün burada:

Online Shop Ücretsiz Kargo Yüksek Basınçlı Kendinden emişli Elektrikli Araba Yıkama Yıkama Su Pompası 12 V Araba Yıkama Çamaşır Makinesi Sigara çakmak | Aliexpress Mobile

Son düzenleme: