Merhaba,

Adam’s Garage

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Ankara' dan hepinize merhaba,
Öncelikle detay işinde tamamen acemiyim ve sizin bilgi birikim ve tecrubelerinizden yararlanmak ve bişeyler öğrenmek amacıyla aranıza katıldım.
Bir buz dolabı 20190324_172448.jpg kapalı garaj ve forumda gördüğüm kadarıyla işime yarayacak biraz ekipmanım mevcut :))

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Aramıza hoşgeldiniz. Doğru yerdesiniz. Forumumuz aynı zamanda buzdolabı parlatanlar kulübü :komik:

Adam’s Garage

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Aramıza hoşgeldiniz. Doğru yerdesiniz. Forumumuz aynı zamanda buzdolabı parlatanlar kulübü :komik:
Bende bu klube üye olmalıyım diye düşünmüştüm :))

Hosgeldiniz ....... hayirli forumlar.
Teşekkür ederim

Hoşbuldum merhaba

Hoşgeldiniz keyifli forumlar
Teşekkür ederim

Hoşbuldum merhaba

Hoşgeldiniz,keyifli forumlar
Teşekkür ederim

Hoşbuldum teşekkür ederim

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz, keyifli ve aktif forumlar dilerim. Detaya 1-0 önde başladınız neden kapalı garajınız var. Bu büyük bir artı, gerisi çok daha kolay. Forumda istemediğiniz kadar bilgi ve uygulama mevcut. Ayrıca her türlü sorunuza yardımcı olmayı bekleyen harika bir topluluk var. Gerisi sizde...

Adam’s Garage

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hoşgeldiniz, keyifli ve aktif forumlar dilerim. Detaya 1-0 önde başladınız neden kapalı garajınız var. Bu büyük bir artı, gerisi çok daha kolay. Forumda istemediğiniz kadar bilgi ve uygulama mevcut. Ayrıca her türlü sorunuza yardımcı olmayı bekleyen harika bir topluluk var. Gerisi sizde...
Teşkkür ederim birkaç gündür bilgileri incelemekteyim zaten güzel ve yararlı bilgiler edindim arkadaşlardan.
Foam lance bulmaya çalışıyorum bunun için türkiyede bir yer varmıdır yardımcı olabileceğiniz yoksa çin mi devreye giriyor.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Hoşgeldiniz. Ankara ekibi olarak gayet kalabalığız. Keyifli forumlar.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Teşkkür ederim birkaç gündür bilgileri incelemekteyim zaten güzel ve yararlı bilgiler edindim arkadaşlardan.
Foam lance bulmaya çalışıyorum bunun için türkiyede bir yer varmıdır yardımcı olabileceğiniz yoksa çin mi devreye giriyor.
Çinden almanız gerekiyor en mantıklı olanı, daha iyi seçenekler Sam's ın ve autobritedirect ın foam lanceleri. Bunlarıda yurt dışı sitelerden sipariş vermeniz gerekiyor. Ülkemizde maalesef verimli foam lance bulmanız zor.

Adam’s Garage

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
Çinden almanız gerekiyor en mantıklı olanı, daha iyi seçenekler Sam's ın ve autobritedirect ın foam lanceleri. Bunlarıda yurt dışı sitelerden sipariş vermeniz gerekiyor. Ülkemizde maalesef verimli foam lance bulmanız zor.
Teşekkür ederim o zaman Çin'e müracaat ediyorum :))