Mjjc kurulama havlusu

mirafiori

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Geçtiğimiz zamanlarda Mjjc'den bir kargo ulaştı, bir kurulama havlusu göndermişler 90x60 ölçülerinde, bir tarafı düz diğer tarafı normal, düz taraf cam kurulamada epey işimi gördü, gsm değerini bilmiyorum fakat deneyimlerime göre 500-600 gsm kadar olduğunu tahmin ediyorum, üzerinde cila olan 3 aracı kurular demiştim fakat gelen tepkiler neticesinde yorumumu düzeltiyorum üzerinde koruma olan küçük sınıf 1 aracı rahat kurular. Benim için epey yeterli geldi ürün, her hangi bir leke v.s bırakmadı.
iyi seyirler.

Son düzenleme:

Sefa46

Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Ayni havlunun bende Sam s Detailing olani var 1 yildir kullaniyorum Koruma olan bir araci rahat kurular boyutundan dolayi agirlasmiyor en guzel yani da bu

mirafiori

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ayni havlunun bende Sam s Detailing olani var 1 yildir kullaniyorum Koruma olan bir araci rahat kurular boyutundan dolayi agirlasmiyor en guzel yani da bu
Benim diğer havlu daha küçük boyutlarda gsm değeri daha yüksek, fakat mjjc nin bpyutu daha büyük olduğu için daha hızlı işimi bitiririyorum

Detayadam

Çaylak Detaycı
Üye
İl
Bursa
Teşekkürler bende Fireball olanı var aynı modelin 1 aracı anca kurular koruma dahi olsa 2 nci araçta leke bırakır havlu tamamen ıslandıktan sonra ve suyu içine çektikten sonra

mirafiori

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Teşekkürler bende Fireball olanı var aynı modelin 1 aracı anca kurular koruma dahi olsa 2 nci araçta leke bırakır havlu tamamen ıslandıktan sonra ve suyu içine çektikten sonra
Edit: Evet hakılısınız, üzerinde koruma olan küçük sınıf 1 aracı anca kurular...

Son düzenleme:

eddy35

Amatör Detaycı
Üye
İl
izmir
Üzerinde koruma olan 3 araç, koruma yoksa 1,5 2 araç :) Tabi Clio Sandero tarzı ufak araçlar…
Yanlış anlamayın bahsettiğiniz değerler imkansız, kurular, ederden ziyade net tecrübe ettiğiniz şeyleri burada belirtirseniz ürün alacak arkadaşlar için doğru yönlendirme olur. Şimdi sizin lafınıza bu havluyu alıp 3 araba kurulamazsa, gelip burada sizi suçlasa ne diyeceksiniz?

mirafiori

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Yanlış anlamayın bahsettiğiniz değerler imkansız, kurular, ederden ziyade net tecrübe ettiğiniz şeyleri burada belirtirseniz ürün alacak arkadaşlar için doğru yönlendirme olur. Şimdi sizin lafınıza bu havluyu alıp 3 araba kurulamazsa, gelip burada sizi suçlasa ne diyeceksiniz?
Başlıkta ve tüm yanıtlarda yorumumu editledim, 1 araç anca kurular olarak güncelledim.

eddy35

Amatör Detaycı
Üye
İl
izmir
Ben böyle bir şey yapmanızı istemedim, niyetim hiç tecrübesi olmayan arkadaşların yorumlardan etkilenip mağduriyet yaşamaması...