Mugzy - Uygulama Paylaşımlarım

Mugzy

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Olur öyle şeyler sıkma canını. Yeni güzel bisiler yaparsın. Ellerine sağlık.
Ellerine sağlık son zamanlarda bu hızlı yıkamaları seviyorum nedense. :komik:
1hafta ve 100km kullanıma farecla wax bile dayanır hacım. Ömrü klasik zemin hazırlığının üzerine olmasına rağmen yok denecek kadar az.
Bence VW boyalarında bir sıkıntı var, hazırlıklı hazırlıksız çizikli çiziksiz bizim verniğe gelmiyor wax demek ki :D

En azından uygulaması kolay bir waxtı diye ümit ediyorum, yenilere yer açılmış sıkma canını :)
Eline sağlık, davlumbaz ve jantlara bayıldım, boncuklar özellikle davlumbazdakiler en sevdiğim.
Wax ın bu kadar kısa sürede ve bu kadar az km de bu seviyeye gelmesi çok enteresan. Bir de @Muratcan ın arabada mı denesek, malum forumum kobay aracı:)
Destekleriniz için teşekkürler beyler.
Göndereyim Onur abi. Bir de siz bakın Muratcan ile :)

mustafacagri

Uzman Detaycı
Üye
İl
Ankara
@Mugzy dostum ömrü çok şaşırttı assassin'in. Diğer yıkamaya dermanı bile kalmamış resmen :) davlumbazlarda kaplumbağanın ceramic performansını takipteyim :) arabayı yıkayıp eve gelene kadar geri kirleniyor benimkiler :(

Mugzy

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
@Mugzy dostum ömrü çok şaşırttı assassin'in. Diğer yıkamaya dermanı bile kalmamış resmen :) davlumbazlarda kaplumbağanın ceramic performansını takipteyim :) arabayı yıkayıp eve gelene kadar geri kirleniyor benimkiler :(
Kankacım davlumbazlarda CG Barebones vardı. Genelde dayanımı olmuyor ama bu sefer şaşırttı :D Jantlara kaplumbağayı sıkarken davlumbaza mı gitti ne. Ya da fazla yol yapmadığımdan belki de.

KaiZeN

Uzman Detaycı
Üye
İl
Tekirdağ
Arda eline sağlık, gayet güzel bir hızlandırılmış tur olmuş. Ben de üşenmezsem bu akşam bir yıkama yapacağım. Babam media ekranını değiştirmeye gitti saolsun biraz gazlayınca börtü böcek olmuş epey. Hem wax ın durumunu bir görelim manayla :mutlu:

Mugzy

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Lastiklere, dış plastiklere ve cam fitillerine Carpro Perl uyguladım. Konsantrasyon 1:1

Geçen pazar uyguladığım Perlin durumu için bir güncelleme yapayım. Uygulamadan sonra yağış olmadı, araç açık alanda park ediliyor, gündüzleri genelde güneşin altında kalıyor. 150km civarı yol yaptım.

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Geçen pazar uyguladığım Perlin durumu için bir güncelleme yapayım. Uygulamadan sonra yağış olmadı, araç açık alanda park ediliyor, gündüzleri genelde güneşin altında kalıyor. 150km civarı yol yaptım.

Abim bende 2 gündür yaklaşık 60-70 km yol yaptım, hala ilk gün ki hali gibi. Ben aşırı beğendim, belki 1 litresi 185 TL ama 1:1 sulandırınca 92.5 TL'ye düşmüş oluyor. :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Abim bende 2 gündür yaklaşık 60-70 km yol yaptım, hala ilk gün ki hali gibi. Ben aşırı beğendim, belki 1 litresi 185 TL ama 1:1 sulandırınca 92.5 TL'ye düşmüş oluyor. :)
Bende 1/1 lastik ve davlumbazda kullandım bugün. Çok beğendim ilk izlenim olarak.

Mugzy

Konu Sahibi ✔
Usta Detaycı
Üye
İl
Ankara
Diğer dressingleri çürümeye bırakacağız bu gidişle :komik:
Bende 1/1 lastik ve davlumbazda kullandım bugün. Çok beğendim ilk izlenim olarak.
Abi benim de aklımdan geçti davlumbaza sürmek ama pahalı ürün diye vazgeçtim. Geribildirimine göre dayanımı iyi olursa coşkuyu verebilirim:taraa:

Numloq

Uzman Detaycı
Moderator
İl
Denizli
Diğer dressingleri çürümeye bırakacağız bu gidişle :komik:

Abi benim de aklımdan geçti davlumbaza sürmek ama pahalı ürün diye vazgeçtim. Geribildirimine göre dayanımı iyi olursa coşkuyu verebilirim:taraa:
Abi 2 gündür davlumbazlar da tık yok :D Hala sürdüğüm gibi :) Ama her uygulamada lastik+davlumbaz en az 100 ML karışım gidiyor ona göre: Her seferinde sıkım yaparsak yaklaşık 4-5 TL sıkmış oluyoruz, tabi dersek saf sıkıcaz 10 TL sıkmış oluyoruz. :D