Murat Plastik Sprey Şişe Ortak Alımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
@M U R A T, firma ile görüşen fiyat alan arkadaşımız @Yigit , top onda şuan sanırım. Listede belli, bir kez daha firmayla görüşüp net fiyat alırsa bizi bilgilendirdiğinde herkes ödemeyi yapar diye düşünüyorum.

Yigit

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
@M U R A T, firma ile görüşen fiyat alan arkadaşımız @Yigit , top onda şuan sanırım. Listede belli, bir kez daha firmayla görüşüp net fiyat alırsa bizi bilgilendirdiğinde herkes ödemeyi yapar diye düşünüyorum.
Ben görüştüm ancak ben avrupa yakasındayım hem özel sebepler hemde okulun başlaması kaynaklı size gönderimde aksaklık yaşayabiliriz bu sebeple @ugrhr hocam da anadolu yakasında olduğu için kendisi elden teslim alabilir bu şekilde bana gelirkenki kargo fiyatıda düşer

ugrhr

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ben malzemeleri alirim , daha once bu firmadan satinalim.yapan biri varsa aramizdan fiyat icin gorussun indirim almada faydali olur, kalanini ben hallederim arkadaslar.

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ben malzemeleri alirim , daha once bu firmadan satinalim.yapan biri varsa aramizdan fiyat icin gorussun indirim almada faydali olur, kalanini ben hallederim arkadaslar.
O zaman daha önce görüşen bilen anlayan biri firma ile telefonda görüşsün, @ugrhr arkadaşımızda alımı yapar olmaz mı?

golf

Tecrübeli Detaycı
Üye
Kimyasal adamlardan ses yok, eğer kabul ederseniz ben yarın murat plastiği arayıp konuşayım netleştireyim arkadaşlar.

M U R A T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
34
dün konuya girdi ve yazdı alımı ertelememize sebep oldu bugün online olmasına rağmen kimseye cevap vermedi yine de siz bilirsiniz

allper8

Amatör Detaycı
Üye
Hepimiz az buçuk takıntılıyız hele ben kendi adıma bu konularda tezcanlıyımdırda ama çok acil yada murat plastikten kaçırma ihtimalimizin olduğu bir fırsat yok sanırım. Kimyasallardaki ki hele bu bekletmeye rağmen tatmin edici birşey olmazsa elbette muratplastikten alırız geçeriz. Ama acele ettiğimizde nekadar bekletsede ortaya açılan kartları görmeden olabilecek bir iyi bir ihtimali yakalayamayabiliriz.
Nacizane düşüncem. Tatmin etmezsede neyi seçmediğimizi görsek derim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hakan34

Çaylak Detaycı
Üye
arkadaşlar ben ist/kartaldayım hatta murat plastik mahallemde yeri ama gönderim liste olaylarında acemiyim gidip pazarlık yapabilirim net rakam varsa sizde.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
@Kimyasal Adamlar bu sene daha hiç kampanya yapmadı ki benim alıştığım her sene bir iki tane yapar
Her kampanyadan önce de sitede böyle değişiklikler olur
Belki böyle bir hazırlık olabilir arkadaşlar

UrTR

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
Hepimiz az buçuk takıntılıyız hele ben kendi adıma bu konularda tezcanlıyımdırda ama çok acil yada murat plastikten kaçırma ihtimalimizin olduğu bir fırsat yok sanırım. Kimyasallardaki ki hele bu bekletmeye rağmen tatmin edici birşey olmazsa elbette muratplastikten alırız geçeriz. Ama acele ettiğimizde nekadar bekletsede ortaya açılan kartları görmeden olabilecek bir iyi bir ihtimali yakalayamayabiliriz.
Nacizane düşüncem. Tatmin etmezsede neyi seçmediğimizi görsek derim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynen öyle. Acele etmenin bir anlamı yok bencede. Kimyasaladamları Bi bekleyelim bakalım teklifleri ne olacak. Sonra güxle şişeyi güzel fiyattan verirlerse kaçırdık diye üzülmeyelim...

ugrhr

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
arkadaşlar günaydın , Kimyasaladamlarla görüştüm . Elindeki şişelerden 25 adet kaldığını ve fiyatının 10 tl olduğunu belirtti.
Ben bu kadar uğraştan sonra ortak alımı bozmama taraftarıyım ama haricen almak isteyen Kimyasaladamlardan alabilir.

Güncel listemiz ve adetlerimiz çok güzel oluşmuştu , ufak bir güncellemeyle tamamlarsak ürünleri bugun/yarın/pazartesi alabiliriz.

Güncel liste : Kişi ismi / kaç adet alacağı / kişinin bulunduğu semt olarak güncelleyebilirsek kargoları da gruplandırabiliriz. @hakan34 ve ben direkt elden alabilir durumdayız. ;)

UrTR

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
İzmir
arkadaşlar günaydın , Kimyasaladamlarla görüştüm . Elindeki şişelerden 25 adet kaldığını ve fiyatının 10 tl olduğunu belirtti.
Ben bu kadar uğraştan sonra ortak alımı bozmama taraftarıyım ama haricen almak isteyen Kimyasaladamlardan alabilir.

Güncel listemiz ve adetlerimiz çok güzel oluşmuştu , ufak bir güncellemeyle tamamlarsak ürünleri bugun/yarın/pazartesi alabiliriz.

Güncel liste : Kişi ismi / kaç adet alacağı / kişinin bulunduğu semt olarak güncelleyebilirsek kargoları da gruplandırabiliriz. @hakan34 ve ben direkt elden alabilir durumdayız. ;)
25 adet kalmışsa ortak alım olamaz demektir. Sadece ben 15 adet alacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...