Opel Astra detailing(Flowey P8, Flowey P9, Poorboys Black Hole, Sonax Premium Carnauba wax)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Yine ben:)
Adana'dan gelen komşumuzu da kirli arabayla göndermeyelim memlekete. Araç oldukça...
Tüm mesajları görmek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Ekli dosyalar

ttopak

Acemi Detaycı
Üye
Onur abi maşallah eline sağlık. Bir adanalı olarak seninle iftihar ediyorum abi. Zaten uygulamaya söyleyecek söz yok. Araç sahibide maşallah çok şanslı. Senin gibi bir komşusu oldugu için. Belki araç sahibine milli piyangodan para çıksa aracın son hâlini görünce hissettiği sevinci hissedemezdi herhalde. Bu flowey p8 kaç grit zımpara izlerine kadar alabiliyor. Floweyin birde p7 var herhalde. Sence p7 mi p8 mi ?

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Onur abi maşallah eline sağlık. Bir adanalı olarak seninle iftihar ediyorum abi. Zaten uygulamaya söyleyecek söz yok. Araç sahibide maşallah çok şanslı. Senin gibi bir komşusu oldugu için. Belki araç sahibine milli piyangodan para çıksa aracın son hâlini görünce hissettiği sevinci hissedemezdi herhalde. Bu flowey p8 kaç grit zımpara izlerine kadar alabiliyor. Floweyin birde p7 var herhalde. Sence p7 mi p8 mi ?

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kardeşim teşekkür ederim güzel uorumalrın için. P8 in ambalaj üstünde nu konuda ibare yok ama benim tahminim 1200-1500 grit arası.
P7 çok ağır bir pasta, bir nevi sıvı zımpara. Yani p7 kullansan bile üstüne p8 yine kullanman lazım. P7 yi sadece spot alanlarda kullanıp normal uygulamalarda p8 devam.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Eline koluna sağlık abi valla renk çok güzeldi fena olmuş yansımalar falan bi araba daha gelse üstüne de onu da parlatsan :heyecan:
Antalya ya geleyim de bi dükkan açalım bari abi napalım başka türlü doyum olmuyor bu işe
Seviyürüm seni agam :arkadass:<3

omrslhmms

Acemi Detaycı
Üye
@onurçiko Ellerinize sağlık. Yine harika bir çalışma.

Bir şey dikkatimi çekti, panellerde bazen RRR kullanıyorsunuz, şimdi de FB kullanmışsınız.

Bende yanlış bir algı var sanırım, FB sadece jant için diye düşünüyordum. RRR da demir tozu sökücü olmakla birlikte panellerde kullanılan pas da söken bir ürün diye düşünüyorum.

Sizden de fark ya da ortaklıklarını duymak isterim müsait zamanınızda.

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Sayın üstad @onurçiko, ellerinize saglık. Bu Uygulamanız da diğerleri gibi gözkamaştırıyor Yürek hoplatıp mutluluk veriyor. Yansımalar aynalarla yarışıyor. Efsanelér arasında yerini almakta gecikmiyor.
Çok güzel ve zevkli görseller forumu dörtköşe yapıyor . Sahibi çok şanslı aracını güzelgünlerde kullansın. İyi detaylar

Tonyukuk07

Acemi Detaycı
Üye
Yine resital sunmuşsun Onur,
Bizim oralarda “ölüyü diriltir” tabiri vardır. Vallahi senin bu dokunuşların “ölü boyayı diriltir” :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Eline koluna sağlık abi valla renk çok güzeldi fena olmuş yansımalar falan bi araba daha gelse üstüne de onu da parlatsan :heyecan:
Antalya ya geleyim de bi dükkan açalım bari abi napalım başka türlü doyum olmuyor bu işe
Seviyürüm seni agam :arkadass:<3
Teşekkür ederim kardeşim, valla yoruldum, mola verdim biraz. Hoş yine kaşıntı başladı 2 günde:) Benim çadırdan iyi dükkan mı var:)
Eline sağlık harika olmuş

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkür ederim, beğenmenize sevindim.
Teşekkür ederim İdris
@onurçiko Ellerinize sağlık. Yine harika bir çalışma.

Bir şey dikkatimi çekti, panellerde bazen RRR kullanıyorsunuz, şimdi de FB kullanmışsınız.

Bende yanlış bir algı var sanırım, FB sadece jant için diye düşünüyordum. RRR da demir tozu sökücü olmakla birlikte panellerde kullanılan pas da söken bir ürün diye düşünüyorum.

Sizden de fark ya da ortaklıklarını duymak isterim müsait zamanınızda.
Teşekkür ederim.
Fb sadece jant için değil, o da demirtozu sökücü bir ürün, Rrr sadece daha hızlı çalışıyor. Genele bakınca işlevleri aynı
Ellerine sağlık masterım yine ateş eden bir kovboy yapmışsın :taraa:
Teşekkür ederim kardeşim renk çok iyiydi bu sefer.
Sayın üstad @onurçiko, ellerinize saglık. Bu Uygulamanız da diğerleri gibi gözkamaştırıyor Yürek hoplatıp mutluluk veriyor. Yansımalar aynalarla yarışıyor. Efsanelér arasında yerini almakta gecikmiyor.
Çok güzel ve zevkli görseller forumu dörtköşe yapıyor . Sahibi çok şanslı aracını güzelgünlerde kullansın. İyi detaylar
Teşekkür ederim üstadım güzel yorumlarınız için.
Yine resital sunmuşsun Onur,
Bizim oralarda “ölüyü diriltir” tabiri vardır. Vallahi senin bu dokunuşların “ölü boyayı diriltir” :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim, güzel araba yoktur bkımsız araba vardır:)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Ellerine sağlık Onur abi. Yalnız o jantlar neymiş öyle. Kap kara kömür gibi düşman başına :D

Boyanın simlerine ise bayıldım :alkis:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Ellerine sağlık Onur abi. Yalnız o jantlar neymiş öyle. Kap kara kömür gibi düşman başına :D

Boyanın simlerine ise bayıldım :alkis:
Teşekkür ederim kardeşim, jantları sıfırladık neyseki. Ama çok pisti gerçekten.
Boya çok simli, hatta sime boya koymuşlar sanki:)

occan

Çaylak Detaycı
Üye
Ellerine sağlık çok güzel bir uygulama olmuş. Konularınızın hayranıyım hem detay hem fotoğraf hem anlatım kesinlikle muhteşemsiniz.