Paşaccord hafta sonu temizliği

smertt1

Çaylak Detaycı
Üye
Maşallah aracınızada uygulamayada ellerinize sağlık.

Meguiars çantalardan memnun musunuz ? Çakması cok sanırım sizin iki model de birbirinden farklı. ne gibi farkları var ? İnternette 55 lirayada var 85 lirayada :D

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
@İdris bey ellerinize saglık kirler gitmiş güzel bir detay temizligi olmuş güzel günlerde kirletin iyi detaylar.

İdris

Usta Detaycı
Üye
Maşallah aracınızada uygulamayada ellerinize sağlık.

Meguiars çantalardan memnun musunuz ? Çakması cok sanırım sizin iki model de birbirinden farklı. ne gibi farkları var ? İnternette 55 lirayada var 85 lirayada :D
Tesekkur ederim hocam cantalar guzel ama sadece kare olmasi ufak geliyo bana dikdortgen seklinde olsa benim icin daha guzel olurdu ama kullanisli 1 lt siselerin bolunmus urunlerimizi koymayk icin birebir oluyo onemli olan yazin sicakta ic astarlarinin pul pul dokulmemesi ondeki bimden aldigim ici dökülmeye basladi meglerde daha gormedim olursa oda cop olur evet imitasyon cok fazla soldaki istepnedeki cakma onuda n 11 saticinin birinden aldim ucuz hesapli diye ama urun gelince bende uzuldum ugrasmak istemedim iade falan diger ikisini birini formdan aldim digerinide parlatanadamlardan aldim cakma olanida arac cantasi yaptim zaten takim taklavat falan ;)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Ellerine sağlık abi. Bol fotoğraflı güzel bir yıkama olmuş. En sevdiğim :D

Tufshine fırçanın sertlik derecesi nasıl? Ben de chemicalguys'ın aynı tipte fırçası var ancak çok sert.

İdris

Usta Detaycı
Üye
Ellerine sağlık abi. Bol fotoğraflı güzel bir yıkama olmuş. En sevdiğim :D

Tufshine fırçanın sertlik derecesi nasıl? Ben de chemicalguys'ın aynı tipte fırçası var ancak çok sert.
Tesekkur ederim kardesim valla firca cok sert degil cok yumusakta degil cg bilmiyorum ki nasil bi sertligi var ama yinede bi sertligi var

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Ellerine sağlık detaylı güzel temizlik olmuş

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ