PassionateDetailing Yeni Aracım Fiesta İç Temizlik

PassionateDetailing

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Merhabalar Fiesta mı satıp Fiesta o Fiestayıda satıp aynı paket aynı renginin 1 yaş yaşlısını aldım :) İçi leş gibiydi mangal yakmış resmen mali müşavirimiz :D Neyse fotoğraflara geçip daha iyi anlatayım.

Görüldüğü gibi sigaradan kaynaklı ve bakımsızlıktan kaynaklı beyaz plastiklerimiz simsiyah olmuş.Bende alır almaz hafiften işlere koyulayım derken buralardan başlamayı uygun gördüm.Temizlerken detay fırçası ve diş fırçası kullandım.
1.jpg 2.jpg
Aralara dolan pislikleri unutmuyoruz tabi :)
9.jpg Öncesi fotoğraflar içimizi kararttı tabi midesi bulananlar olmuştur sonrasını koyayım gözümüz bayram etsin :D
3.jpg 4.jpg
Aralardaki pislikleride temizledim tabi.
11.jpg
Tavana gelelim sigara içildiği çok belli hatta mangal nargile falanda neden olmasın :)
öncesi foroğrafı
5.jpg
Bu fotoda %50 kir ve o %50 foto için sildiğim 10-20 cm lik alandan çıkan kir.Ürünü beze sıkıp tavanı ıslatmadan temizledim.
6.jpg
7.jpg 8.jpg
Burdan da makyaj aynası mı ne onu temizledim sadece %50 foto çekmişim ama pisliği zaten anlaşılır.Sadece APC ve detay fırçası kullandım.
13.jpg 14.jpg
Beyaz plastik tavan vs ile yaklaşık 1 gün uğraştıktan sonra koltuk ve halıların temizliğine geçtim
17.jpg 18.jpg
Koltuk ve halılar 6-7 saat sürdü dinlene dinlene ama yoğun tempoda :) Sonra Plastikleri temizleyeyim dedim ama kullanılan parlatıcılar ve plastiğin cinsi sonucunda 2-3 kat apc ve deri fırçası ile denedim temizleyemedim onu yarın magic sponge alıp temizleyeceğim.

15.jpg 16.jpg
2-3 gün süren maratonun ardından plastikler hariç tertemiz ettim.Arabanın içi leş gibi kokuyordu 1985-89 brodwayler gibi kokuyordu temizlik sonrası gayet güzel araç içi kokusuna döndü.Bagajın fotoğrafını nekadar arasamda bulamadım stepnenin altında zeytin çekirdekleri para yaprak vs vardı para yapışmıştı yüzeye.Baya yorulsamda değdi yarın plastik aksam ve kalan yerleri temizleyince de foto çeker bu konuya atarım...Şimdiden teşekkürler.Böyle gönderileri uygulama anlarını vs instagram hesabımdan görebilirsiniz.

İnstagram: Passionatedetailing

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
elinize saglık mis gibi olmuş ama keşke sigara denilen meretin yaptıgı tahribat insan bedenindede böyle temizlenebilse. bu vesileyle verdigi zararları kullanan arkadaşlarımız görür ve biran önce bırakır. iyi detaylar.

PassionateDetailing

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
elinize saglık mis gibi olmuş ama keşke sigara denilen meretin yaptıgı tahribat insan bedenindede böyle temizlenebilse. bu vesileyle verdigi zararları kullanan arkadaşlarımız görür ve biran önce bırakır. iyi detaylar.
Teşekkür ederim.Sigara içenler zaten baştan yapıyor hatayı bir şey demem ama arabanın içinde içirtmem.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Ellerine sağlık bence sen bu sen bu aracı sadece detay yapmak için almışsın sonuç çok güzel olmuş.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Unique

Acemi Detaycı
Üye
İl
Konya/Taşkent
Ellerine sağlık üstad :) Böyle sonuçlar araç sahibini olduğu kadar biz takipçilerinde iştahını kabartıyor, bir kez daha motive oluyoruz; demekki olabiliyormuş insan isteyince :alkis:

PassionateDetailing

Konu Sahibi ✔
Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
İl
Adana
Ellerine sağlık üstad :) Böyle sonuçlar araç sahibini olduğu kadar biz takipçilerinde iştahını kabartıyor, bir kez daha motive oluyoruz; demekki olabiliyormuş insan isteyince :alkis:
Teşekkür ederim.İsteyince oluyor ama söylemiş olmam lazım bir an yeter başlarım arabasına leş gibi temizlemiyorum dediğim oldu :) sonunda sabredip temizledim ve en güzel şey emeğinin karşılığını alıp arabaya keyifle binmek :)