Pasta cila boya koruma yapılmış araca ürün önerisi

ahmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Abilerim kardeşlerim cümleten hayırlı ramazanlar foruma yeni kayıt oldum bakım konularının çoğunu okudum ama kafamda bişeyler oluşmadı bahçede kova yöntemiyle yıkama yapıcam bütçem 250 300 tl arası ürün çeşitliğine göre biraz daha bütçeyi arttırabilirim arabama yeni pasta cila boya koruma yapıldı şampuan hızlı cila jant temizliği yıkama eldiveni ve kurulama bezi için ürün önerilerinizi bekliyorum veya sizin önerebileceğiniz bunu da kullan diyebileceğiniz şeylerde olur arabanın rengi bej içi bej deri koltuklu deri koltuklar için temizlik ve torpido parlatmak için iç aksam için bakım ürünleri de söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerim öncelikle.
Bu bütçeyle bütün istediklerinizi almanız bir zor gibi.
Şampuan olarak zymöl yada adam's öneririm. Daha ucuz alternatif valetpro concentrated olur.
Eldiven aliexpress den uzun tüylü koyun yünü alabilirsiniz.
Jant temizliği için şu anda migros dan sonax jant temizleyici var kampanyada, fiyatı çok uygun diğer alternatif chemical guys signature wheel cleaner.
Hızlı cila yine migros dan sonax bsd alabilirsin,
İç kısım için flowey i2 interior cleaner öneririm. Deriler için de flowey deri temizleyici ve koruma süperdir.
İç plastiklere koruma migrosta sonax mat effect alabilirsiniz.
Bütçenize göre uygun fiyatlı ve performansı iyi ürünler yazmaya çalıştım.

ahmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Hoşgeldiniz keyifli ve aktif forumlar dilerim öncelikle.
Bu bütçeyle bütün istediklerinizi almanız bir zor gibi.
Şampuan olarak zymöl yada adam's öneririm. Daha ucuz alternatif valetpro concentrated olur.
Eldiven aliexpress den uzun tüylü koyun yünü alabilirsiniz.
Jant temizliği için şu anda migros dan sonax jant temizleyici var kampanyada, fiyatı çok uygun diğer alternatif chemical guys signature wheel cleaner.
Hızlı cila yine migros dan sonax bsd alabilirsin,
İç kısım için flowey i2 interior cleaner öneririm. Deriler için de flowey deri temizleyici ve koruma süperdir.
İç plastiklere koruma migrosta sonax mat effect alabilirsiniz.
Bütçenize göre uygun fiyatlı ve performansı iyi ürünler yazmaya çalıştım.
Abicim öncelikle çok teşekkür ederim yardımın için aslında başlangıç yapmak istiyorum daha yeniyim bu konularda pek bilgim yok bunları kullandıktan sonra bir üst kalitede ürünler almak istiyorum şu anlık bunlar yeterli olur mu biraz daha bütçe ayırabilirim bu ürünlere alternatif başka ürünler de varsa yazabilir misin

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Abicim öncelikle çok teşekkür ederim yardımın için aslında başlangıç yapmak istiyorum daha yeniyim bu konularda pek bilgim yok bunları kullandıktan sonra bir üst kalitede ürünler almak istiyorum şu anlık bunlar yeterli olur mu biraz daha bütçe ayırabilirim bu ürünlere alternatif başka ürünler de varsa yazabilir misin
Rica ederim, bunlara alternatif çok çok fazla ürün var, yazmaya kalkarsam bitmez, ben yıllardır alıyorum bitiremedim. Yani diyeceğim o ki, alternatif bitmez. Forumda uygulama konularına bak. Beğendiğin ürünü, kafana yatanı al bence.

ahmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Rica ederim, bunlara alternatif çok çok fazla ürün var, yazmaya kalkarsam bitmez, ben yıllardır alıyorum bitiremedim. Yani diyeceğim o ki, alternatif bitmez. Forumda uygulama konularına bak. Beğendiğin ürünü, kafana yatanı al bence.
Uygulanan ürünler arasında işe yaramayan boş ürünler var mıdır mesela şu ürünü alma işe yaramaz diyebileceğiniz

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Uygulanan ürünler arasında işe yaramayan boş ürünler var mıdır mesela şu ürünü alma işe yaramaz diyebileceğiniz
Bunlar biraz göreceli şeyler, ben beğenmem ama başkası çok beğenir, mesela ben auto finesse nin ürünlerini sevmem, yada valetpro bilberry sevmem ama sevende var gibi.
Bu konu ile ilgili bir başlık var aslında oraya da bir bakın.

ahmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Bunlar biraz göreceli şeyler, ben beğenmem ama başkası çok beğenir, mesela ben auto finesse nin ürünlerini sevmem, yada valetpro bilberry sevmem ama sevende var gibi.
Bu konu ile ilgili bir başlık var aslında oraya da bir bakın.
Tamamdır abicim çok teşekkür ederim okumaya başladım zaten

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
En önemli nokta aracı çizmeden yıkamak. Yıkadıktan sonra da çizmeden kurulamak. Bunları başardıysan eğer bir de güzel bir koruma geçmen lazım aracına. Sonrasında ise bu korumayı destekleyecek ürünler gerekecek.
Arada bir boya temizliği için kil, zift temizleyici, ipa ve m600-m700 temizlik tineri, hafif aşındırıcı veya boya temizliği amacıyla da kullanılan autoglym super resin polish tarzı ürünler. Jant ve davlumbaz temizliği için Ceviz gibi temizleyiciler. Bu liste uzar gider. Önemli olan senin nokta atış ürünler alman gerek. Çünkü bütçe kısıtlı.

ahmet

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
En önemli nokta aracı çizmeden yıkamak. Yıkadıktan sonra da çizmeden kurulamak. Bunları başardıysan eğer bir de güzel bir koruma geçmen lazım aracına. Sonrasında ise bu korumayı destekleyecek ürünler gerekecek.
Arada bir boya temizliği için kil, zift temizleyici, ipa ve m600-m700 temizlik tineri, hafif aşındırıcı veya boya temizliği amacıyla da kullanılan autoglym super resin polish tarzı ürünler. Jant ve davlumbaz temizliği için Ceviz gibi temizleyiciler. Bu liste uzar gider. Önemli olan senin nokta atış ürünler alman gerek. Çünkü bütçe kısıtlı.
Bütçem kısıtlı değil aslında bu konuda pek bilgim yok ufak bir başlangıç yapmak istiyorum başlagıç için ne kadar bir bütçe ayarlamam gerek temel şeyler için şampuan hızli cila yıkama eldiveni kurulama bezi jant ilacı torpido ve deri temizliği vb.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Bütçem kısıtlı değil aslında bu konuda pek bilgim yok ufak bir başlangıç yapmak istiyorum başlagıç için ne kadar bir bütçe ayarlamam gerek temel şeyler için şampuan hızli cila yıkama eldiveni kurulama bezi jant ilacı torpido ve deri temizliği vb.
Göreceli bir soru bu. litre başına maliyet düşük olsun diye düşünüp 5'er litre alırsanız giderler artar. Yok ben azar azar alırım birim maliyeti çok önemli değil derseniz giderler düşer. Ancak küçük bir başlangıç bile en az 500-600 lira götürecektir.

smertt1

Acemi Detaycı
Üye
Forum adeta cennet bence öncelikle ihtiyaclarınızı belirleryin. kalem kalem sonra forumdan sizin bütçenize uyan ürünü bulun yanına yazın ben öyle yapmıştım :) birçok detay sitesi zaten bölünmüş ürün satıyor o şekilde uyguna gelebilir.