Piano black jant cizik giderme

Halil

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Arkadaşlar piano black jantimda cizikler var cizikleri gidermek istiyorum pasta kombinasyonu nasil yapmam gerek hare vs kullanmam gerek mi bilgi sahibi arkadaslarin tecrubelerine ihtiyacim var saygilar

brkgok

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Ankara
Bendede aynı jantlardan var çok güzel görünmesi yanında bakımıda bir hayli sıkıntılı kolay gelsin diyim :) Sorunun cevabını bende takipteyim

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Arkadaşlar piano black jantimda cizikler var cizikleri gidermek istiyorum pasta kombinasyonu nasil yapmam gerek hare vs kullanmam gerek mi bilgi sahibi arkadaslarin tecrubelerine ihtiyacim var saygilar
Screenshot_20190329-172024.jpg
Aliexpress den bir tane bundan edenin. Orta kesim bir pasta işinizi görür, üstüne final pastası uygularsınız. Hatta padden iki tane alın bir sert bir yumuşak. Yumuşak olanla final yaparsınız.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Jantta çizik giderme işlemi çok zor oluyor. Kıvrımlardan ötürü istediğiniz gibi çalışamıyorsunuz. Elle bir şeyler yapmayı denediniz mi hiç?

Halil

Konu Sahibi ✔
Çaylak Detaycı
Üye
Jantta çizik giderme işlemi çok zor oluyor. Kıvrımlardan ötürü istediğiniz gibi çalışamıyorsunuz. Elle bir şeyler yapmayı denediniz mi hiç?
Aslinda eski aracimda kalin kumlu bi pastayla deneme sansim oldu gayet parladi ama yinede onerilere acigim finis nasi yapilmadi vs ilk pasta tercihi vs