Polo Detailing (Dr. Beasley's Correction Polish-Leveling Compound-HS Polish Fine-Glaze-Carnauba Wax-Final Fi

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Ellerine saglık üstad @onurçiko, yine enfes bir uygulama ve özenle seçilmiş enstrümanlarla sonuç beklenenin bile üstünde. Sahibi güzel günlerde kullansın. Ellerin dertgörmesin . İyi detaylar üstad.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Ellerine saglık üstad @onurçiko, yine enfes bir uygulama ve özenle seçilmiş enstrümanlarla sonuç beklenenin bile üstünde. Sahibi güzel günlerde kullansın. Ellerin dertgörmesin . İyi detaylar üstad.
Teşekkür ederim üstadım, benimde beklediğimden iyi sonuç çıktı.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Üye
Abi çekimlerine diyecek laf yok. Hem o kadar iş yapıp ki premium düzeyde hemde öteki elle görüntülemek sağlam iş. Şu eline zaten su dökemeyiz kalkıpta çap çup çektin diye lafta edemeyiz.
Maşallah diyorum sana. Başka lafa gerek yok.

İşin gücün rast gitsin. Tabi yanlış anlaşılmasın söylediklerim diğer arkadaşlara da birşey demiyorum. Herkesin işi rast gitsin.
Çekim tesisatı bol uygulamalara gözümüz aşina olduğundan seninde bu seviyeyi çoktan hakettiğini düşünüyoruz. Bunun için bu serzenişler:cicek:

Bence ortak hesap açalım sana makina tesisat alalım uçur bizi. Ben bu fikre çok sıcağım. Bizim hayallerimizi gerçekleştir, ufkumuzu aç, hevesimizi gider, bizde doya doya seyredelim.:atess:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Abi çekimlerine diyecek laf yok. Hem o kadar iş yapıp ki premium düzeyde hemde öteki elle görüntülemek sağlam iş. Şu eline zaten su dökemeyiz kalkıpta çap çup çektin diye lafta edemeyiz.
Maşallah diyorum sana. Başka lafa gerek yok.

İşin gücün rast gitsin. Tabi yanlış anlaşılmasın söylediklerim diğer arkadaşlara da birşey demiyorum. Herkesin işi rast gitsin.
Çekim tesisatı bol uygulamalara gözümüz aşina olduğundan seninde bu seviyeyi çoktan hakettiğini düşünüyoruz. Bunun için bu serzenişler:cicek:

Bence ortak hesap açalım sana makina tesisat alalım uçur bizi. Ben bu fikre çok sıcağım. Bizim hayallerimizi gerçekleştir, ufkumuzu aç, hevesimizi gider, bizde doya doya seyredelim.:atess:
Teşekkür ederim kardeşim, alacam inşallah bi aksiyon kamerası yakın zamanda. Daha iyi videolar benimde temennim. Halledeceğiz.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Ellerine sağlık onur güzel uygulama olmuş. keyifle okudum ve izledim.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Abi ellerine sağlık. Seni görünce aracımın yanına gidip saatlerce uğraşasım geliyor. Uğraşırken de lan bitse de eve gidip dinlensek düşüncesi beynimin içinde çalkalanıyor. :D

Bu nedenle bu kadar işin uzunca sürede yapılacağını bildiğim için sana bildiğim tüm nazar dualarını gönderiyorum. Maşallah :nazar:

nuriksari

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
Onur ellerine sağlık gene zevkle takip ettiğimiz bir uygulama oldu. Bir 4 köşe olmuş araç sahibi daha koleksiyona eklemişsin. Ürün çeşitliliği ve her üründe başarı yakalaman kalıplara bağlı kalmaman yatay dikey ne ise video çekmen takdire şayan. :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
@onurçiko il fenomeno :tesekkur2:. Hepsini geçtim de şu sıcakta helal olsun valla. Bir de bu aralar Polishangel’ın yeni creme wax serilerinin çok güzel yorumlarını görüyorum. POLISHANGEL® | Carnaubaflockencreme™ | SNOWWHITE

Esas oğlan Civic’i de şöyle bir şımartsan mı acaba :D.
Teşekkür ederim kardeşim nazik yorumun için. Sıcak sadece biraz ter yapıyor işte :) şaka bir yana uygulamalar 3 günlük oldu sıcaklar nedeniyle. İlk gün yıkama, demir tozu, kil. İkinci gün polisaj, 3. Gün iç detay ve ince işler. Yoksa olacak gibi değil.
Buyur radara yeni bir ürün soktun. Sen bunu ara ara hatırlat bana. Bir punduna getirirsem alayım bunu:paraa:;)
Abi ellerine sağlık. Seni görünce aracımın yanına gidip saatlerce uğraşasım geliyor. Uğraşırken de lan bitse de eve gidip dinlensek düşüncesi beynimin içinde çalkalanıyor. :D

Bu nedenle bu kadar işin uzunca sürede yapılacağını bildiğim için sana bildiğim tüm nazar dualarını gönderiyorum. Maşallah :nazar:
Teşekkür ederim kardeşim dualar için ayrıca teşekkür ederim.
Kardeşim bitse de gitsek demeyecen, şalteri kapatacan devam. Yoksa olmaz:heyecan:
Onur ellerine sağlık gene zevkle takip ettiğimiz bir uygulama oldu. Bir 4 köşe olmuş araç sahibi daha koleksiyona eklemişsin. Ürün çeşitliliği ve her üründe başarı yakalaman kalıplara bağlı kalmaman yatay dikey ne ise video çekmen takdire şayan. :)
Teşekkür ederim, çeşitlilik ve deneme seviyorum, yoksa rütine biniyor gibi. Araç sahibi çok şaşırdı zaten. Öyle bir tepki verdi ki bir ara kötü birşey mi yaptım diye düşündüm meğerse çok beğenme tepkisiymiş.

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
Onur abi maşallah. Yine süper bir uyuyama olmuş. Senin bol fotograflı uygulamalarına alışmıştık. Böyle bir kaç resimle kesmiyor artık. Eline sağlık abi.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi