Renault Master - Polisaj Ve İç Temizlik Uygulamaları

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Ellerine sağlık kocam bir araba ve kocaman bir detay, parlaklıklar bahsettiğin şartlara ve akabinde kullanımına göre çok bile, gayet yerinde olan bir uygulama;)

Maşallah:nazar:

Emre Mert

Usta Detaycı
Üye
@Emre Mert ellerine sağlık. Şahsen otomatik yıkama makinesine girecek arabaya ben bu kadar imrenmem :)
Teşekkür ederim Murat abi. Boya çok kararmıştı. Ayrıca ayna, boya transferleri çok göz tırmalıyordu. Dyo pastayı bitiririm bahanesiyle giriştim. Kaput ve bagaj kapağı harici detaylı uğraşmadım. Pastayı 1000-1200 devirde yaydırıp sildim. Boyanın rengi açıldı, boya transferleri gitti, kılcal çizikler gitmedi fakat biraz parlaklık katmış oldum. Koruyucu ürün zaten kullanmadım. Neredeyse aşındırma yapmadan güzel bir temizlik sağlamış oldum.

Murat

Profesyonel Detaycı
Admin
Teşekkür ederim Murat abi. Boya çok kararmıştı. Ayrıca ayna, boya transferleri çok göz tırmalıyordu. Dyo pastayı bitiririm bahanesiyle giriştim. Kaput ve bagaj kapağı harici detaylı uğraşmadım. Pastayı 1000-1200 devirde yaydırıp sildim. Boyanın rengi açıldı, boya transferleri gitti, kılcal çizikler gitmedi fakat biraz parlaklık katmış oldum. Koruyucu ürün zaten kullanmadım. Neredeyse aşındırma yapmadan güzel bir temizlik sağlamış oldum.
Tekrardan ellerine sağlık.

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
@Emre Mert, bey ellerinize saglık miss gibi olmuş .
araç ölçülerini düşününce büyük cesaret ve tabi emek için tebrikler.
iyi detaylar.