Satılık Çeşitli Ürünler / 100 Tl Üzeri Kargo Ücretsiz

allper8

Acemi Detaycı
Üye
@ffsahin ben yetişesiye iki oldu bu geçen Nuride kızdı wheel woolies için sende zaten varmış ikinciyi sana alırdık dedi. Sonrada bari ortaboyu sorayım diyecektm sana alayım bari diye hafta sonu arkadaşın araca polisaja girince bakmaya fırsatım olmadı satış konusunu bile yeni gördüm uçmuş bile
Bir iki şey gözüme kestirdim gibide aynı fırçanın ikinci kaçışı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ffsahin

Uzman Detaycı
Üye
Cumartesi günü uzun süreliğine şehir dışına çıkacağım için 2 günlüğüne 100 lira ve üzeri kargo ücretsiz olacaktır. Geçtiğimiz günlerde kargo ücreti ödeyerek alışveriş yapan arkadaşlar tekrar alışveriş yapmak isterlerse 10 tl ekstra indirimleri olacaktır .

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
ürünümüz geldi özenli paketleme için teşekkürler.
kargodan bu defalık yararlanamadık umarım baska alısverıslerde telafı ederız. teşekkür ederim

ffsahin

Uzman Detaycı
Üye
ürünümüz geldi özenli paketleme için teşekkürler.
kargodan bu defalık yararlanamadık umarım baska alısverıslerde telafı ederız. teşekkür ederim
Güle güle kullanın , 1 aydan uzun süre şehir dışında olacağım için 2 günlük bir kampanya olsun istedim. Tarih farketmeksizin herhangi bir alışverişinizde telafisini yaparız , ben unutursam siz hatırlatın lütfen.

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
Güle güle kullanın , 1 aydan uzun süre şehir dışında olacağım için 2 günlük bir kampanya olsun istedim. Tarih farketmeksizin herhangi bir alışverişinizde telafisini yaparız , ben unutursam siz hatırlatın lütfen.
hiç sorun değil tekrar teşekkür ederim ilgin alakan için. ayrılık tatil diye umarak iyi tatiller dilerim şimdiden