Satılık infinty süper gloss ve light wax

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
hayırlı satışlar turgay bu infınty wax ın kıymeti bulanamıyınca anlaşılacak
Recep kaşıma yok yere hazır elimi rahatlatmış çeyizi azaltmışken. :) Koyu renk için olandan olsa bi nebze olabilirdi ama gene yorumla bakalım bu işe ne dersin? :)

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Birileri alsın yoksa ben masrafa gireceğim :)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Makul bence. Supergloss + ben paylaşmıştım yeni detay ürünlerinde bir bende yok :D. Yapıştıralım mı? İki ürünü de denemiş oluruz.
Denemeyi çok istediğim bir wax, 2 kişiye okeydim ben ama, fazladan bir yere aktarım yaptık 4 kişi falan olursa ki oda bence gereksiz olur o zmn beni yazın listeye, bölme işlemini falan yaparım da kargo anlaşmam yok, olmadı @ttopak böler akıtır bize:atess:

ttopak

Konu Sahibi ✔
Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Denemeyi çok istediğim bir wax, 2 kişiye okeydim ben ama, fazladan bir yere aktarım yaptık 4 kişi falan olursa ki oda bence gereksiz olur o zmn beni yazın listeye, bölme işlemini falan yaparım da kargo anlaşmam yok, olmadı @ttopak böler akıtır bize:atess:
Vallahi hocam ürünleri anlaşmalı kargo ile anca bir kişiye direk gönderbilirim. Evde çocuga baktığım için bölmek için hiç zamanım yok maalesef. Kargoya bile vermek için abimden rica ediyorum sagolsun işe geçerken o kargoya veriyor. Beni anlayacağınız umuyorum.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
Vallahi hocam ürünleri anlaşmalı kargo ile anca bir kişiye direk gönderbilirim. Evde çocuga baktığım için bölmek için hiç zamanım yok maalesef. Kargoya bile vermek için abimden rica ediyorum sagolsun işe geçerken o kargoya veriyor. Beni anlayacağınız umuyorum.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam, senin derdin sana yetmiş anlaşılan, kolay gelsin.:komik: Bıcırığıda öp, forum ailesi olarak bayramını kutladığımızı söyle:cicek:

ttopak

Konu Sahibi ✔
Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
İlk mesaj güncellendi. Süper gloss+ satılmıştır. Light wax satılıktır.