Satılık Leon Fr

İdris

Tecrübeli Detaycı
Üye
2016 model 125 hp manuel
18” opsiyonel jant yeni boyandı
6,5” ekran opsiyonel
Full link serviste açtırıldı
Lansman rengi
Bagaj havuzu
Servis kılıfı
Yedek anahtarı ve kitapçıkları mevcut
Bp ve Total harici benzin alınmadı sıfır alındığından beri tüm fişleri mevcut
Hatasız Boyasız
Sıfır Lastik Goodyear asym 3 (225x40x18)
Ücreti ödenerek mk 2 16” jant ve kışlık lastik de alınabilir
42500 km de
45 000 bakımı gelmeden yapıldı
Motul yağ orj buji mann filtre seti kullanıldı
Ev alacağım için satıyorum
Takas 2011 2013 arası 1.6 tdi polo ile olur
Fiyat 98500 düşünüyorum forumdan arkadaşlara elimden geleni yaparım
Ekli dosyayı görüntüle 9175 Ekli dosyayı görüntüle 9176 Ekli dosyayı görüntüle 9177 Ekli dosyayı görüntüle 9178 Ekli dosyayı görüntüle 9179

Kirli olduğu için üzerindeki jantlarla resim çekemedin hafta sonu güncellemecek resimler
Hayırlı müşteriler kardeşim Rabb'im gönlüne göre hayirlisini versin inşallah

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
Simdiden hayirlisi olsun. Daha iyileri olur insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Hayırlı satışlar olsun dostum. İnsanın içine sinen kendi evinin muadili yok. Ben de arabayı değiştirme planımı bu sebeple erteledim. Bundan sonra daha iyileri gelir inşallah.

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
Hayırlı satışlar olsun dostum. İnsanın içine sinen kendi evinin muadili yok. Ben de arabayı değiştirme planımı bu sebeple erteledim. Bundan sonra daha iyileri gelir inşallah.
Eyvallah :)
Valla şuan evimden çok memnunum ama 70 m2 olunca artık daral geldi sığmıyoruz çocuk büyüyor bi yandan en güzeli biraz büyütmek ama elimizdeki paraya alamıyoruz üzerine aşırı eklemem gerekiyor o yüzden satayım dedim üzerinden kalanla alırım dedim kalırsa tabi :komik:

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Hayırlı satışlar efenim, gelen gideni aratmasın inşallah :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Kardeşim hakkında hayılısı olsun, Allah daha iyilerini nasip eder inşallah ilerde. En önemlisi ev, gerisi gelir.

TheVauxhall

Tecrübeli Detaycı
Üye
Hocam Allah hayırlı eylesin. Daha iyileri illaki olur. Araba kolay iş. En önemlisi aileniz ile rahat edebileceğiniz sıcacık bir yuva. Tekrar hayırlı olsun.

ultimasalida

Acemi Detaycı
Üye
Hayırlı ugurlu olsun hakkınızda
Aynı renk stok style versiyonda bende var severek biniyorum tanıdık birine gitmesi cok daha keyifli olur insallah alana da satanada hayırlı olur sizde gönlünüzdeki eve tasınırsınız bir an once

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
Hayırlı ugurlu olsun hakkınızda
Aynı renk stok style versiyonda bende var severek biniyorum tanıdık birine gitmesi cok daha keyifli olur insallah alana da satanada hayırlı olur sizde gönlünüzdeki eve tasınırsınız bir an once

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim zaten tanıdığa gitmesi için bir iki hafta bu şekilde sadece forum sonra malum sitede ilan açacağım çevremde birisine gitmesini istiyorum kıyamıyorum zaten çok memnunum ama hayaller hayatlar :)

ege

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
@Atocan bey üzülmeye gerek yok. Bu ekonomide gelir dagılımını mantıklı yapmakta büyük fayda var. Ev - araç ikilisinde ev herzaman daha önde olmalı. Araç bütçesini daraltıp eve kaydırmak çok mantıklı ve dogru bir karar olmuş. Hayırlı olsun. Dilerim ki istediğiniz evinde en kısa sürede bulursunuz.

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
@Atocan bey üzülmeye gerek yok. Bu ekonomide gelir dagılımını mantıklı yapmakta büyük fayda var. Ev - araç ikilisinde ev herzaman daha önde olmalı. Araç bütçesini daraltıp eve kaydırmak çok mantıklı ve dogru bir karar olmuş. Hayırlı olsun. Dilerim ki istediğiniz evinde en kısa sürede bulursunuz.
Abi iyi dileklerin için teşekkür ederim bende bu şekilde yapmaya karar kıldım çünkü ev bir defa alınıyor araç istediğimiz an değişim kolay biçimde oluyor baya bi daraltıp eve para ayırmak mantıklı olacak inş hesaplarım uyar abi :)