Selamlar

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Aramıza hoşgeldiniz.

Bekbars ürünlerini daha yakından tanımak isteriz :hava:

SubaruOutback

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Arkadaşlar Merhaba, ben Serkan Ekinci
Hurşit'in ürünleri denemek istiyorum cümlesiyle başladı her şey. Fotoğrafları görelim derken üye oldum. Size bir merhaba demek için yazmak istedim. Gelmek isteyenleri bekliyorum. Bunun dışında Hurşit'e söyledim. Aracınız için hangi ürün ya da ürünlere daha çok ihtiyacınız varsa aranızda karar verin elimden geleni yaparım. Bekbars ile merak ettiğiniz bir şey varsa aramızda kalmak kaydı ile cevaplarım. Selam, saygı ve sevgilerimle...
Hoşgeldiniz, uzun süredir firmanızı takip edenlerdenim. Geçen haftaya kadar hiçbir ürününüzden almamıştım. Geçen hafta hepsiburada.com'da hardcore paint sealant'ı çok uygun fiyata görünce bende dayanamadım ve aldım. En kısa sürede de ürünü kullanıp konusunu burada ve youtube'da paylaşmak niyetindeyim.

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Aramıza hoşgeldiniz keyifli forumlar.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

UrTR

Tecrübeli Detaycı
Üye
Arkadaşlar Merhaba, ben Serkan Ekinci
Hurşit'in ürünleri denemek istiyorum cümlesiyle başladı her şey. Fotoğrafları görelim derken üye oldum. Size bir merhaba demek için yazmak istedim. Gelmek isteyenleri bekliyorum. Bunun dışında Hurşit'e söyledim. Aracınız için hangi ürün ya da ürünlere daha çok ihtiyacınız varsa aranızda karar verin elimden geleni yaparım. Bekbars ile merak ettiğiniz bir şey varsa aramızda kalmak kaydı ile cevaplarım. Selam, saygı ve sevgilerimle...
Foruma hoşgeldiniz. Demirtozu sökücü üretiminiz var mı diye merak ettim :)

Demirtozu sökücüleri severiz ;)

Bekbars

Firma Yetkilisi
Üye
Merhaba arkadaşlar. Hepinize teşekkür ederim. Bu hafta sonu bayi toplatımız var. Bunun hazırlıkları içerisinde çok fırsat bulamadım. Önümüzde ki hafta fırsat buldukça varsa sorularınızı yanıtlamak giriş yapacağım. Ayrıca gerçekten foruma özel herkesin aracında ihtiyaç duyduğu veya özellikle kullanmak istediği ürün veya ürünler için mümkün olan en dip fiyatta ürün teminini size sağlayacağım. Hurşit e yeni ürünler gönderdim. Sanırım onun denemeleri ve yorumları da sizler için yol gösterici olabilir. İyi hafta sonları diliyorum.