Şen detailing Porsche cayenne detay uygulamaları

multispace

Uzman Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Önce

Sonra

Tampon dodiklerini söktüm

Buraya zımpara yapmışlar. Büyük ihtimal örtücü bir pasta kullanmışlar. Bagaj da mikron değerinin düşük çıkmasını başka birşeye yoramadım.

Devam

Stoplara geldik. Soluk. Cansız

Öylesine

Cutting 13 saat sürdü. Tavan cam.

Rotary i kenara koyup orbitale geçtim. Flex orbital ve rupes orbital ile koch Chemie f6 kullandım. Rupes koch Chemie ve nanolex medium cut ped kullandım

Bu aşamada cok resim çekmemişiz :)

Sıra geldi can alıcı vuruşa. Dr beasleys ebony polish. Bu pasta siyah renklere can katıyor :) severek kullanıyorum siyah renklerde. Sadece silmesi zor. Silerken silikonsuz Bir quick detailer ile silince iş kolaylaşıyor.

Kaput ile tamponun farkından anlayabilirsiniz

Autotriz ile detay yapalım

Detay temizliği

Polisaj bitti tekrar yıkadım

Kurulayıp attım dışarı.

Bu sırada jantlara gireyim dedim. Cg wheel guard kullandım. Muazzam parlaklığı var. Resimler;

Bugün de bitti. Akşam oldu. Attım garaja. Tuttum evin yolunu.

Boya korumaya hazırlık zamanı

M700 sonrası. İstediğim tablo.

Bu araçta koch Chemie nano 1k kullandım. Harika bir finali var arkadaşlar. 1k sonrası anlık atayım

Bir süre kürleşmeye bıraktım. Sonra çıkartıp final fotoğraflarını alıp tekrar garaja attım. Finaller

Garaja aldım kürleşmesi için. Hava sıcak. :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Vay vay vay neler oluyor burada.. Ellerine sağlık araç da kocaman. İnsana bıkkınlık gelir. :alkis:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Eline sağlık, yine harika bir uygulama yapmışsın, emeğine sağlık. Finali carnauba bekliyordum sürpriz oldu bana. Araç daha önce bir kasabın eli den geçmiş heralde ki. Bu mikronlarda çalışmak büyük risk. Whell guard parlaklığı için dediğine katılıyorum. Süper parlaklık veriyor. Ebony polish bence de siyahta olmazsa olmaz. En sonunda bu h9 u aldıracan bana.
Videoyu konunun sonuna ekliyorum bu arada.

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Oo zenci severizz
Eline sağlık, mis olmuş içine neler yaptın saklama oraları :D
Kocamanı baya ırşalamışlar(argo)

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Mükemmel olmuş uygulama,ibrahim tatlısesin yıldız tilbeyi kurtardığı gibi bir kurtarış olmuş :komik: emeğinize sağlık
Finalde sürpriz olmuş :)

ormancı

Çaylak Detaycı
Üye
Eline emeğine sağlık aga. Yine güzel iş ve aynı oranda çok güzel anlatım. Bu çalışmanda da ebony polishi görüp araştırmaya başladım :)

emrecanoran22

Acemi Detaycı
Üye
Elinize sağlık işin kalitesi her fotoğrafta belli böyle olan arabaları görünce sahiplerinin ne kadar süre koruyacağıni düşünüyorum hep inşallah bu emek kısa vadeli olmaz maşallah diyelim .

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
@multispace Kanka eline sağlık araç üst düzey uygulama üst düzey olunca gözler üst düzey carnauba Zymöl aramadı değil ama tabiki müşteri isteği belirleyici. Harika iş harika sonuç bir sanat eseri daha olmuş. Eksik olma

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
Eline sağlık çok güzel olmuş baya hor kullanmışlar arabayı ama tertemiz çıkmış 1k yı merak ediyordum su itişi baya güzel gözüküyor parlaklık pek hoş çıkmamış gibi yorumların ne ürün hakkında