Şen detailing renault clio 4 polisaj & boya koruma & autotriz

hendeser

Acemi Detaycı
Üye
Selamlar. Gözler arar olmuştu şen detailingi.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

multispace

Usta Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Son aşama autotriz. Vakti zamanında aldım. Zevkli makine. Bu araçta sadece kapı açma kısımlarında kullandım.

Polisaj bitti detay temizliğine geçtim

Tapaları söktüm temizledim

Cam da etiket kalıntıları vardı. Autoglym tar ile halllettim

Aracı m700 ile sildim. Nanolex hibrit wax kullandım. Aplikatör Chemical guys.

Plastik aksamlara Koch pss vazgeçilmezim.

Lastiklere wurth kullandım. Ömrü kısa parlaklık güzel.

Finaller

Uygulama süresi 24 saat sürdü. Okuduğunuz için teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Emeğinize sağlık finaller harika görünüyor,umarım karşılığı verilir güzel bakılır bundan sonra :deli:

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
Elinize saglik bol resimli guzel bir uygulama olmus. Gelinen nokta resimlerden belli. Detaylar cok yerinde. Beyazlarda forum sayesinde parliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
Ellerine sağlık Murat @multispace araç renginden dolayı yaptığın işi tan yansıtamamış gibi görünebilir ama girmediğin detay el atmadığın yer düzeltmediğin hata kalmamış araç kondüsyonu 0 a geri dönmüş. çizgine tecrübene yakışan 10 numara bir detay ile sezonu açmışsın artık bol bol uygulamalarını görürüz özledik.

frkozdmr

Acemi Detaycı
Üye
Elinize emeğinize sağlık. Gördüğüm kadarıyla çalıştığınız yer de gözlerden uzak sessiz sakin rahat (işin burasıda ayrı bir güzel) Uygulama, finaller, anlatım sabah sabah çok güzel gitti.:alkis:

MURON70

Çaylak Detaycı
Üye
Masallah ellerine saglik abi sen seviyorsun bu isi showrumdan cikarken bu kadar detayli degilmistir

Ömer88

Tecrübeli Detaycı
Üye
Elinize sağlık. Tüm detaylar mevcut. Özellikle polijda tüm detayları vermişsiniz. Bol fotolu, uygulamanın tüm aşamalarına değinmişsiniz. Güle güle kirletilsin.

cermen_555

Çaylak Detaycı
Üye
Eline sağlık hemşerim yaptığın işi daha net gösterecek renkte olan aracımın darısı başına diyelim :)

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Eline sağlık, 10 numara işçilik olmuş.
Marflo çizik kalemini dikey değilde yataydan bakınca daha net gösteriyor çizikleri.
H9 da forum litaretüne girdi sayende. Darısı denemediğimiz diğer pastalara...

El_Diablo

Usta Detaycı
Üye
Harika bir paylasim olmus.En kücük detaya kadar uygulama yapmisin. Ellerine saglik.O kapilara kullandin kalem cok güzelmis.Ilk defa gördüm.

multispace

Usta Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Selamlar. Gözler arar olmuştu şen detailingi.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler. Evet bayağı zamandır yoktum :) havalar malum.
Emeğinize sağlık finaller harika görünüyor,umarım karşılığı verilir güzel bakılır bundan sonra :deli:
Teşekkür ederim. Umarım güzel bakılır yoksa bütün emekler çöp.
Ellerine sağlık üstad. Stop grubunu da h9 ile mi geçtin acaba?
Teşekkürler. H9 ve f5 kullandım
Elinize saglik bol resimli guzel bir uygulama olmus. Gelinen nokta resimlerden belli. Detaylar cok yerinde. Beyazlarda forum sayesinde parliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sağolun. Beyaz gri bunlar nankör renkler. Her ne kadar emekleri göstermese seviyoruz bu hayatı.
Bu iş hakikaten olmuş
Tebrik ve de takdir ediyorum
Teşekkürler güzel cümleleriniz için.
Şimdi hem 2crli hem de şen detailing li :cool:
Ellerine sağlık abi, parlatmışsın gene o_O
Teşekkürler kardeşim naçizane yaptık birşeyler.
Teşekkürler :)
Ellerine sağlık Murat @multispace araç renginden dolayı yaptığın işi tan yansıtamamış gibi görünebilir ama girmediğin detay el atmadığın yer düzeltmediğin hata kalmamış araç kondüsyonu 0 a geri dönmüş. çizgine tecrübene yakışan 10 numara bir detay ile sezonu açmışsın artık bol bol uygulamalarını görürüz özledik.
Teşekkürler ağa. Aracı sıfır kondisyonuna çevirdim umarım güzel korunur. Dolu dolu uygulamalarla geçecek bu sezon.
Eline sağlık piano blackler harika duruyor
Teşekkkür ederim.
Elinize emeğinize sağlık. Gördüğüm kadarıyla çalıştığınız yer de gözlerden uzak sessiz sakin rahat (işin burasıda ayrı bir güzel) Uygulama, finaller, anlatım sabah sabah çok güzel gitti.:alkis:
Teşekkürler. Evet çok sakin sessiz bir muhit. Kimsenin kimseyle işi yok. Karışan eden yok. Böyle olunca detay yapmak daha da zevk veriyor.
Hacı eline sağlık süper iş çıkarmışsın gene hareler mareler gitmiş canlılık dirilik gelmiş araca :heyecan:
Eyvallah aga. Hataları düzeltip teslim ettim.
Ellerine sağlık Murat. Yine konuşturmuşsun parlaklığı.
Teşekkürler kardeşim.
Masallah ellerine saglik abi sen seviyorsun bu isi showrumdan cikarken bu kadar detayli degilmistir
Sağol kardeş.
Elinize sağlık. Tüm detaylar mevcut. Özellikle polijda tüm detayları vermişsiniz. Bol fotolu, uygulamanın tüm aşamalarına değinmişsiniz. Güle güle kirletilsin.
Teşekkürler. Naçizane emek verdim :) fotoğraf çekmek ayrı uğraş uygulama ayrı uğraş , post açmak ayrı emek.
Eline sağlık hemşerim yaptığın işi daha net gösterecek renkte olan aracımın darısı başına diyelim :)
Teşekkür ederim. Kendini ayarlarsın ramazandan sonra boş olduğum hafta sonu getirirsen gereğini yaparız.
Eline sağlık, 10 numara işçilik olmuş.
Marflo çizik kalemini dikey değilde yataydan bakınca daha net gösteriyor çizikleri.
H9 da forum litaretüne girdi sayende. Darısı denemediğimiz diğer pastalara...
Teşekkürler. Uygulama yaparken sadece çizik kalemini baz almıyorum. Yanıltır. Uygulamayı yaptığım akşam scangrip siparişim geldi. Gündüz güneş ışığı ile de kontrol etmiştim. Akşam da scangrip ile son kontrolü yapıp , sabahında teslim ettim.
Harika bir paylasim olmus.En kücük detaya kadar uygulama yapmisin. Ellerine saglik.O kapilara kullandin kalem cok güzelmis.Ilk defa gördüm.
Teşekkürler hocam. Kalem dediğimiz autotriz isminde bir cihaz. Rotary polisaj makinesine bağlayıp kullanılıyor. İmkan varsa öneririm. Bu cihaz sayesinde her detaya girebiliyorsunuz