İnceleme Shine Mate EX620 5/15 Orbital Deluxe Polisaj Makinesi 125mm İncelemesi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Eline sağlık kardeşim, inceleme için teşekkürler. Güzel ve tok duruyor makina. Canım çekti valla.

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
@Sefa46 hayırlı olsun kanki güle güle eskit ins :)
Kardesim Tesekkur ederim :opucukx:

İnceleme için teşekkürler Sefa makina çok şık duruyor performansıda gayet iyi görünüyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Abi Tesekkur ederim :) Kesinlikle güzel

Eline sağlık kardeşim, inceleme için teşekkürler. Güzel ve tok duruyor makina. Canım çekti valla.
Abi Tesekkurler Makina Saglam cok iyi ya bir tik daha iyi cizik almak icin 21 MM olani almak daha mantikli :)

howlingsword

Usta Detaycı
Üye
İl
İZMİR
Hocam bende aynı makinadan alma arefesindeyim. Yorumlarda baya iyi konuşmuşsunuz şuan ki düşünceleriniz nelerdir ?

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Hocam bende aynı makinadan alma arefesindeyim. Yorumlarda baya iyi konuşmuşsunuz şuan ki düşünceleriniz nelerdir ?
Hic Tereddut etmeden alin hocam Suana kadar nerden baksan 100 araç ta kullandik sonradan 1 Tane daha aldik biz. Makina cok güclü kullanirken kaliteli ped almaniz gerek yoksa parçalayıp atiyor.Cinli Pedler 2/3 kullanimda tabanlarindan patlatip atiyor.Makina Tabani biraz fazla isiniyor onun haricinde bir Problem yok .

howlingsword

Usta Detaycı
Üye
İl
İZMİR
Hic Tereddut etmeden alin hocam Suana kadar nerden baksan 100 araç ta kullandik sonradan 1 Tane daha aldik biz. Makina cok güclü kullanirken kaliteli ped almaniz gerek yoksa parçalayıp atiyor.Cinli Pedler 2/3 kullanimda tabanlarindan patlatip atiyor.Makina Tabani biraz fazla isiniyor onun haricinde bir Problem yok .
Anladım hocam. Ben amatörüm bu konuda 1 ay önce kendime dewalt dwp849x aldım. Makinadan gayet memnunum ancak hare olayını biraz azaltabildim. Lakin orbital makina şart bu belli yani. Bu arada Menzernanın sert orta ve yumuşak pedlerinide aldım. Pedlerde hem rotary hem orbital yazıyordu. 2. El rupes 4000 TL istiyorlar oda sıkıntı. Bu en azından sıfır cihaz ve hakkındaki yorumlarda güzel. Ex610 yada ex620 ikisi arasında gidip geliyorum. Arada 600 TL fiyat farkı var.

Rmpolish

Acemi Detaycı
Üye
İl
Antalya
Ellerine sağlık emeğine sağlık bu makine direk satışını yapiyoruz detailforum olarak kendimde kullaniyorum. Makine çok güzel fiyat performans ürünüdür bence 5800 devir olması ayrı güzel herkese saygılar