Small Refrigerator ( Küçük Buzdolabı ) :)

omrslhmms

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ellinize kolunuza sağlık, jantlar maalesef katledilmiş yazık günah...

Fotoğraf ya da video konusunda maalesef ben de yeterli enerjiyi bulamıyorum kendimde, yapabilenlere imreniyorum ve daha da takdir ediyorum onları. Zaten 4-6 saat arası süren işlem fotoğraflamayla en az %30 uzar gibime geliyor.

Nacizane sanki direksiyon da parlamaya başlamış gibi. Bir temizlik iyi gider sanki.

Son düzenleme:

occan

Acemi Detaycı
Üye
Ellerinize kolunuza sağlık, jantlar maalesef katledilmiş yazık günah...

Fotoğraf ya da video konusunda maalesef ben de yeterli enerjiyi bulamıyorum kendimde, yapabilenlere imreniyorum ve daha da takdir ediyorum onları. Zaten 4-6 saat arası süren işlem fotoğraflamayla en az %30 uzar gibime geliyor.

Nacizane sanki direksiyon da parlamaya başlamış gibi. Bir temizlik iyi gider sanki.
Teşekkür ederim. Jantlar gerçektende katledilmiş çok can sıkıcı malesef. Fotoğraf gerçekten çok zorluyor beni yapabilen arkadaşlar kesinlikle takdiri hakediyor. (Aracı satılığa çıkartmayı düşündüğüm için bu kadar resim çekebildim bu arada :) )Direksiyon konusuna gelince aslında pool star ve colourlook deri fırçası ile iki tur geçtim ama bu son sonuç sadece koruma ürünü uygulamadım elimde koch chemie ls var onu uygulayacağım en kısa sürede koltuk ve döşemeler için.

Son düzenleme:

omrslhmms

Tecrübeli Detaycı
Üye
Teşekkür ederim. Jantlar gerçektende katledilmiş çok can sıkıcı malesef. Fotoğraf gerçekten çok zorluyor beni yapabilen arkadaşlar kesinlikle takdiri hakediyor. Direksiyon konusuna gelince aslında pool star ve colourlook deri fırçası ile iki tur geçtim ama bu son sonuç sadece koruma ürünü uygulamadım elimde koch chemie ls var onu uygulayacağım en kısa sürede koltuk ve döşemeler için.

Fotoğrafta parlak görünüyor olabilir o zaman, zaten sadece üst tutma yeri parlak gelmişti bana. Elinize sağlık tekrardan.

occan

Acemi Detaycı
Üye
Fotoğrafta parlak görünüyor olabilir o zaman, zaten sadece üst tutma yeri parlak gelmişti bana. Elinize sağlık tekrardan.
Çok dikkat etmemiştim siz söyleyince inip baktım fotoğraftan kaynaklı öyle çıkmış ama biran önce üstünden bir koruma geçmek faydalı olur. Teşekkür ederim.

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Elinize sağlık çok güzel olmuş beyaz yıkanınca saf ve tertemiz oluyor melek misali
Foam lance ve tornador büyük kolaylık olmuştur yıkamalar daha da zevkli olur artık şimdiden kolay gelsin :)

occan

Acemi Detaycı
Üye
Elinize sağlık çok güzel olmuş beyaz yıkanınca saf ve tertemiz oluyor melek misali
Foam lance ve tornador büyük kolaylık olmuştur yıkamalar daha da zevkli olur artık şimdiden kolay gelsin :)
Teşekkür ederim. Makina ve ürünlerin gerçektende büyük katkısı oluyor yıkamalar daha keyifli hale geliyor.

golf

Acemi Detaycı
Üye
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, tornadonun temizlik konusunda katkısı nedir tam olarak, koltuk, halı, tavan heryerde kullanılabilir mi? Bir de sanırım kompresörünüz var.

occan

Acemi Detaycı
Üye
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş, tornadonun temizlik konusunda katkısı nedir tam olarak, koltuk, halı, tavan heryerde kullanılabilir mi? Bir de sanırım kompresörünüz var.
Teşekkür ederim. Tornador genel temizlik tabancası olarak geçer. Tabanca deterjanı tanzikli ve içindeki bilye ve sistem sayesinde çevirerek attığı için kir ve leke çözmede daha etkili oluyor sizinde yazdığınız gibi her yerde kullanım sağlanabiliyor. Kompresörüm var biraz küçük kalıyor fakat profosyonel çalışmadığım için benim işimi görüyor.

KaiZeN

Tecrübeli Detaycı
Üye
Güzel temizlik olmuş hocam eline sağlık. Fotoğraf işi evet biraz sıkıntılı oluyor kısıtlı zamanda :)..

occan

Acemi Detaycı
Üye
Buzdolabı demeyi önceden çok severdim ama bu tabuları bu forum ahalisi yıktı, yıktırdı:para:

Çok güzel uygulama olmuş ellerinize sağlık
Teşekkür ederim. Yanlış anlaşılma olmasın beyaz aracı buzdolabı olarak gördüğüm için değil sadece alışkanlıktan ve söylemesi çok hoşuma gittiği için kullanıyorum. Kesinlikle forumda beyaz araçta muhteşem işler çıkaran arkadaşlar var.

Ens_Clk

Çaylak Detaycı
Üye
Elinize sağlık, maşallah final fotoğrafları çok güzel :nazar: bu arada gözünüz aydın foam lance gelmiş güle güle kullanın :alkis:

multispace

Uzman Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Elinize sağlık güzel uygulama olmuş

Resim çekmek ayrı bir iş. Son uygulamaların hiçbirini resimleme fırsatım olmadı. İnsan zaman bulamıyor vs

Devamını bekliyoruz

occan

Acemi Detaycı
Üye
Elinize sağlık güzel uygulama olmuş

Resim çekmek ayrı bir iş. Son uygulamaların hiçbirini resimleme fırsatım olmadı. İnsan zaman bulamıyor vs

Devamını bekliyoruz
Teşekkür ederim. Fotoğraf gerçekten ayrı bir iş onun için bir kişiye daha ihtiyaç duyuluyor. Devamını getirmek istiyorum ama foto işi biraz zorluyor işte. 15 gün önce aynı araca demirtozu kil pasta wax uygulaması yaptım ama birtane bile foto çekemedim :(