Sohbet- Muhabbet Faslı

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Öne çıkan konu #781
Öyle takvim planlaması yapıyorum ki Maya’lar falan önümde diz çöküp tövbe eder :D. Bu arada denizler ısınmaya başlamış yavaştan. @onurçiko ziyareti için şartlar olgunlaşmaya başlamış :D.
Bayram dan sonra çok güzel olur işte deniz , kum , sahil , KIZLAR off Antalya çok güzel olacak çok :taraa:

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Evlatlarını kaybetmiş şehit anneleri ve çocukları askerde olan anneler, anne olamamış ama anne yüreğine sahip kadınlar ve annem de dahil olmak üzere tüm analarımızın günü kutlu olsun...
Daha güzelini kesinlikle yazamazdım
Altına imzamı atarım :)

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Dün aliexpressten foam lance sipariş verdim bakalım bize piyango vuracak mı :rolleyes:
SİPARİŞ EDİLMİŞ ÜRÜNLER NE OLACAK?

Daha önce yurt dışından elektronik ticaret şirketleri aracılığıyla sipariş edilen 22 Euro'nun altındaki ürünler 30 Mayıs'a kadar gümrükten geçerse vergi alınmayacak. Ancak, 31 Mayıs ve sonrasında gümrüğe gelirse, menşeine göre yüzde 18 veya yüzde 20 oranında vergiye tabi olacak...

smertt1

Acemi Detaycı
Üye
Acaba dolar ı hangi kur üzerinden Euro ya cevircekler peki ? Sonuçta biz hep dolar üzerinden veriyoruz.

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
İl
Kayseri
SİPARİŞ EDİLMİŞ ÜRÜNLER NE OLACAK?

Daha önce yurt dışından elektronik ticaret şirketleri aracılığıyla sipariş edilen 22 Euro'nun altındaki ürünler 30 Mayıs'a kadar gümrükten geçerse vergi alınmayacak. Ancak, 31 Mayıs ve sonrasında gümrüğe gelirse, menşeine göre yüzde 18 veya yüzde 20 oranında vergiye tabi olacak...
Detayları okumamıştım , teşekkür ederim . İnşallah geçer o tarihe kadar gümrükten diyeceğim ama hiç ümidim yok :D .

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
İl
Kırklareli
Esas soru ürün bedelini nasıl belirleyecekler :dusun:
Yani üstünde yazan bedele göre olursa çok bir sorun teşkil etmez bence