Sosyal Medya ve Tapatalk'dayız

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
Tebrikler takipteyim :)

Hazır sosyal medya konusu açılmışken, eğer Ankara’da uygulama yapıp da youtube’a giriş yapmak isteyen varsa aramızda gerekli izinler de çıkarsa kameramanlık editörlük vs işlerinizi severek yapabilirim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Yeni gorevde basarilar dilerim. Hic suphe yok ki ustesinden fazlasiyla geleceksinizdir. Hayirli ugurlu olsun

Sent from my iPhone using Tapatalk

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
@can26 yeni unvanın ve görevin hayırlı olsun :tesekkur2:

Sadece bir üye gibi davranmayarak forumumuzu (forum ailesi diyorum) sahiplendiğin için teşekkür ederim. :tesekkurr:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
@can26 yeni unvanın ve görevin hayırlı olsun :tesekkur2:

Sadece bir üye gibi davranmayarak forumumuzu (forum ailesi diyorum) sahiplendiğin için teşekkür ederim. :tesekkurr:

Abi çok teşekkür ederim :tesekkurr:, sizlerin sayesinde burada hepimiz bir arada olmaktan keyif duyuyoruz<3 sizlerin emeğinin yanında yaptıklarımızın lafı sözü olmaz bile :mutlu:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Daha geniş kitlelere ulaşmak adına paylaşımlarda bulunduğumuz instagram platformundan bizlere destek olmayı ihmal etmeyin <3

Detail Forum (@detailforum) • Instagram photos and videos

Gönderilere beğeni, yorum ve kaydetme ile keşfete düşmemize katkıda bulunabilirsiniz :sarki:

Uygulamalarınızı özetleyen bol fotoğraflarla,sizleride aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz :sarki::tesekkurr:

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
İnstagramın aktif kullanıcısı değilim açıkçası ama forumun sayfasına üye oldum ve destek olmak için gerekeni yapmaya hazırım :para: @can26

brkgok

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Ankara
Instagram hesabını uzun zamandır takip ediyorum son zamanlarda daha bi aktif olmaya başladı bununla beraber bir furyada foruma doğru yeni üye olarak hareket ediyor son örnekte olduğu gibi olumsuz durumlar umarım sınırlı olur

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Instagram hesabını uzun zamandır takip ediyorum son zamanlarda daha bi aktif olmaya başladı bununla beraber bir furyada foruma doğru yeni üye olarak hareket ediyor son örnekte olduğu gibi olumsuz durumlar umarım sınırlı olur

Teşekkür ederiz ilginize <3 olumsuz durum dediğiniz kısmı biraz açabilirmisiniz ?

brkgok

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
Ankara
Farklı bir olaya sebep mi olduk diye düşündüm hocam, yöneticilerimizin böyle konularda gerekeni yaparak düzen sağladıklarından şüphemiz yok :)

Yok Yok aman yanlış anlaşıldıysam özür dilerim yapılan daha aktif bir forum olmamız açısından olumlu ama burada diğer siteden farklı olarak seviyeli ve kaliteli bir ortam olduğundan en ufak olaylar bile göze batıyor :) üstünü çizenin eline sağlık diyelim:alkis:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Yok Yok aman yanlış anlaşıldıysam özür dilerim yapılan daha aktif bir forum olmamız açısından olumlu ama burada diğer siteden farklı olarak seviyeli ve kaliteli bir ortam olduğundan en ufak olaylar bile göze batıyor :) üstünü çizenin eline sağlık diyelim:alkis:
Forum ortamı kalitesiyle çizgiler hep korunuyor, burdan yönetim ailesini sizin aracılığınızla bir kez daha tebrik edelim :alkis:<3

Murat

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Ankara
Sevgili arkadaşlar,

Forumumuzda paylaştığınız fotoğrafların instagram hesabımızda paylaşılmasını istiyorsanız, instagram kullanıcı adınızla beraber bana özelden mesaj gönderebilirseniz sizleri de etiketleyebilirim.

Bunun dışında paylaşımlarımız devam etmektedir. Bizleri aşağıdaki link üzerinden takip edebilirsiniz.

Detail Forum (@detailforum) • Instagram photos and videos