Steteskop detailing

Mustafa Baylar

Amatör Detaycı
Üye
Yanılmıyorsam Tarihde bir ilk yaratarak steteskopa detailing yaptım gerekçem tabiki çıkıntılık yapmak:para: Ve yüzeyinin nedense biraz yapış yapış olması fotolarda çok belli olmuyor ancak sonuç tatmin edici oldu
Ekli dosyayı görüntüle 16581 Ekli dosyayı görüntüle 16582 Ekli dosyayı görüntüle 16583 Ekli dosyayı görüntüle 16584 Ekli dosyayı görüntüle 16585 Ekli dosyayı görüntüle 16586 Ekli dosyayı görüntüle 16581 Ekli dosyayı görüntüle 16582 Ekli dosyayı görüntüle 16583 Ekli dosyayı görüntüle 16584 Ekli dosyayı görüntüle 16585 Ekli dosyayı görüntüle 16586
Auto finesse verso ile temizledim sonrasında spritz ile koruma altına aldım en son fotoda alt kısım daha matt üst kısım parlak üst kısmı bir daha verso ile geçtim o yüzden biraz parlak kaldı belki de tam korumadığı içindir mat olsun diye bir daha spritzle geçtim sonuçta yapış yapış his gitti artık steteskopum hastaların emrine amade efenim :)
Elinize saglik, demekki doktorlar kendi hastaliklarini giderebiliyorlar.:komik:

Dr HCD

Konu Sahibi ✔
Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bugün aynı renk ve modelden bir steteskopu vardı arkadaşın aynı masaya koyunca karıştı dur dedim ben ayırt ederim aldım kokladım benimki (af spritz sağolsun) misler gibi hindistan cevizi kokuyordu dedim bu benimki kokuludur kendisi dedim :) aldı kokladı ne sürdün dedi ben de otomobil bakım ürünü sürdüğümü söyledim şaşırd benimkisi hastalık işte dedim:) tam da detayın üstüne denk geldi tesadüfün böylesi dedim içimden

Berkay

Master Detailing
Moderator
İl
İstanbul
Bugün aynı renk ve modelden bir steteskopu vardı arkadaşın aynı masaya koyunca karıştı dur dedim ben ayırt ederim aldım kokladım benimki (af spritz sağolsun) misler gibi hindistan cevizi kokuyordu dedim bu benimki kokuludur kendisi dedim :) aldı kokladı ne sürdün dedi ben de otomobil bakım ürünü sürdüğümü söyledim şaşırd benimkisi hastalık işte dedim:) tam da detayın üstüne denk geldi tesadüfün böylesi dedim içimden
Haha iyi olmuş :) Ben de hep alkolle temizlerdim ameliyathanede, diğerleri parlardı benimki mat olduğu için karışmazdï