Stickerlı Araç Fotoları

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
@kutaskullar 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'nun 30/1-a maddesi uyarınca sıkıntı çıkabilmesi mümkün. Benzer hususlar kapsamında ceza kesildiğini de gördüm. Uygulama genelde uygulayıcının insiyatifinde. Misal yönetmelikte açıkça hüküm bulunmasına rağmen aracı çekildiği sırada aracının başına gelen vatandaşa araç ısrarla teslim edilmiyor. Trafikte kesilen para cezaları duruma göre mahkemeden iptal ettirilebilir ancak dediğim gibi belli de olmaz. Bence fren ikaz ışığının olduğu kısımlara yapıştırmamakta fayda var.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Abi aşk olsun ne demek üzüyorsun beni böyle söyleme :D
@kutaskullar 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu'nun 30/1-a maddesi uyarınca sıkıntı çıkabilmesi mümkün. Benzer hususlar kapsamında ceza kesildiğini de gördüm. Uygulama genelde uygulayıcının insiyatifinde. Misal yönetmelikte açıkça hüküm bulunmasına rağmen aracı çekildiği sırada aracının başına gelen vatandaşa araç ısrarla teslim edilmiyor. Trafikte kesilen para cezaları duruma göre mahkemeden iptal ettirilebilir ancak dediğim gibi belli de olmaz. Bence fren ikaz ışığının olduğu kısımlara yapıştırmamakta fayda var.
O zaman bi değişiklik yapıp aşağı alabilirm abi elimde kaldı 1 tane daha

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
IMG_20190105_084733_BURST2.jpg
@Pro kardeşim teşekkür ederim. Posta ile gönderdi valla. İşi rast gelsin. Tam bir admine yakışacak hareketler. Forumun admini üyedaşlara hizmet edendir.:alkis: Bütün adminlerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Selametle

Son düzenleme:

green_spell

Usta Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Şirkette kullanılan vip minibüsün bakımı yapıldı. Arka cama işlemi yapan özel servis sticker yapıştırmış. Fosforlu yeşil ve dümdüz oldukça da büyük. Sinir oldum, söktüm :dangeer:
O ara aklıma @Murat hocamın daha önce yolladığı forum sticker geldi. Hemen onu yapıştırdım, buyurun fotolar :foto:

vito_1.jpg

vito_2.jpg

Kzmsefa

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Emeği geçen herkese teşekkürler. Bugün bizde katıldık. :)
Vay be geçen sene yine bu zamanlarda eski araca stickerı takmışım .:aglaa: Bugünde yeni aracımıza taktım emeği geçen herkese tekrardan teşekkürler :)
Dipnot:p: Aracı satarken stickerı söküpde vermiştim yeni sahibi hakkını veremez diye :)
IMG_20200111_153812.jpg