Stokları Serelim

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
@onurçiko geçen Sonax Cocpit Reiniger alacaktım. Sonra dedim bir sürü vinil ürünüm var. Ertesi gün stoğa bakarken fark ettim. Ondan da 2 tane varmış :D
Sende olmayan mı var, migrosa mal verirsin sen, hey yavrum:)
Hayırlı olsun abi. Autofinesse spritz ve Sonax cokpit reiginier arasında tercihin hangisi olurdu hangisi performans olarak ağır basıyor sence
Sonax daha iyi.
Mr. Çiko, tarihlerine baktın mı? Ne zaman üretmişler? Bunların raf ömürleri 5 sene diye belirtmişler.
Tarihine bakmadım, aklıma geldi ama aceleyle aldım çıktım bir, ikincisi fısfısları yeni olanlardandı yani eski olduklarını düşünmedim. Biliyorsun eski ürünlerin kafaları farklıydı. Eve geçince bakayım yine tarihine.

SubaruOutback

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye

Sonax daha iyi.

Tarihine bakmadım, aklıma geldi ama aceleyle aldım çıktım bir, ikincisi fısfısları yeni olanlardandı yani eski olduklarını düşünmedim. Biliyorsun eski ürünlerin kafaları farklıydı. Eve geçince bakayım yine tarihine.
2015'in ortalarında yeni kafaları taktılar :( 2015 olma ihtimali de var, umarım değildir. Dudullu Metro'dakiler yeni kafa ama 2015 üretimiydi :( Bende almamıştım.

Polonur

Usta Detaycı
Üye

Sonax daha iyi.

O zaman sonaxı atalım sepete:)

ege

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Şimdilik tosbanın jet black iyi gidiyor, iki kere yağmur yemesine rağmen. Ama ilk fırsatta deneyeceğim. O iş bende;)
@Atocan beyden ses seda çıkmadı. Bi taş attı kuyuya sonra çekildi kenara.
Tüm ümidim sizsiniz. Artık cımbızla mı olur yoksa birini kuyunun içine mi saklarız ama o taş çıkmalı.