Stokları Serelim

brkgok

Çaylak Detaycı
Üye
Öne çıkan konu #3,781
Ben soft 99 kırmızı bezin klin dou tarzı bezlerden iyi olduğunu söylemedim sadece kapı araligina düşecek kadar kötü olmadığını söyledim.. kaldığı güzel pamuklu atletlede araba kurulayabilirsin tabi devamlı sıkmak şartıyla..
Soft99 kırmızı bezin kalitesi gerçekten fiyatına göre çok iyi her çeyizde olması lazım araba kurulanır mı evet kurulanır ama bizim beklediğimiz performansı vermesi mümkün değil ben şahsen o bezle araç kurulamak istemem bende kapı aralarında kullanıyorum ama kapı arası kurulamaktan fazlasını hakediyor katılıyorum

allper8

Acemi Detaycı
Üye
Valla yanlış görmediysem elimdeyken bi telefonu sileyim demiştim üstündeki koruma camını çizik içinde bıraktı soft99 arabadikini farketmiyip teldeki bukadarsa benim çok kötü gözüm korktu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Fiyatına göre iyi bez olduğu doğru ama ben araba kurulamam, çizer kesinlikle. Kapı içlerinde falan kullanıyorum.

Murat

Uzman Detaycı
Moderator
Ben soft 99 kırmızı bezin klin dou tarzı bezlerden iyi olduğunu söylemedim sadece kapı araligina düşecek kadar kötü olmadığını söyledim.. kaldıki güzel pamuklu atletlede araba kurulayabilirsin tabi devamlı sıkmak şartıyla..
Dikkatli okursanız ben de kapı aralarında kullanılmalı gibi bir ibare kullanmadım. Sadece detail olayının mantığını anlattım.

kaangiu

Çaylak Detaycı
Üye
Valla yanlış görmediysem elimdeyken bi telefonu sileyim demiştim üstündeki koruma camını çizik içinde bıraktı soft99 arabadikini farketmiyip teldeki bukadarsa benim çok kötü gözüm korktu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Her bezi kulanmadan once telde
Deniyecegim:))

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
Gelen tepkilerden anladığım kadarıyla ben iyi bez kullanmıyorum ;)
Atletten iyidir. :)
O bez fiyatına göre bence iyi ama nerede kullanılır sorusunun cevabı kişisel ve fakat kurulama havlusu olmadığı yapısından belli he kurulama yapılır mı tabiki yapılır ama aracı çizer ve eziyet olur. Wax silme bezi olarak kullanılabilir mı ha kullanılır ama boyutu ve yapısı gereği ideal değildir keza 3usd a 40x60 500gsm wax silmek için üretilmiş
kaliteli bezler temin edilebilir. Qd ve ya hızlı cila için kullanılabilir mı? Kullanabilirsiniz ama gsm değeri çok düşük olduğundan esas işi bu o olan bezlere kıyaslanamaz kaldı ki 20-25 TL ye de o bezlerden temin edilebilir. Ben tamponları ve etek altını kuruluyorum o bez ile klin korea duo ya yardımcı olarak. Kiyi köşe jant motor cam lokal yerlerde de kullanılabilir kişiye kalmış. İyi bez kullanmadığınız aşikar ama size ne uygunsa onu kullanın elbet biz naçizane tavsiye düşünce ve tecrübe aktarıyoruz.

Toyota Cressida

Tecrübeli Detaycı
Üye
O bez fiyatına göre bence iyi ama nerede kullanılır sorusunun cevabı kişisel ve fakat kurulama havlusu olmadığı yapısından belli he kurulama yapılır mı tabiki yapılır ama aracı çizer ve eziyet olur.
O bez fiyatına göre bence iyi ama nerede kullanılır sorusunun cevabı kişisel ve fakat kurulama havlusu olmadığı yapısından belli he kurulama yapılır mı tabiki yapılır ama aracı çizer ve eziyet olur. Wax silme bezi olarak kullanılabilir mı ha kullanılır ama boyutu ve yapısı gereği ideal değildir keza 3usd a 40x60 500gsm wax silmek için üretilmiş
kaliteli bezler temin edilebilir. Qd ve ya hızlı cila için kullanılabilir mı? Kullanabilirsiniz ama gsm değeri çok düşük olduğundan esas işi bu o olan bezlere kıyaslanamaz kaldı ki 20-25 TL ye de o bezlerden temin edilebilir. Ben tamponları ve etek altını kuruluyorum o bez ile klin korea duo ya yardımcı olarak. Kiyi köşe jant motor cam lokal yerlerde de kullanılabilir kişiye kalmış. İyi bez kullanmadığınız aşikar ama size ne uygunsa onu kullanın elbet biz naçizane tavsiye düşünce ve tecrübe aktarıyoruz.
hocam ben şahsen kurulama bezine 150-200 lira vermem verenede saygı duyarım niye verdin demem...
varsın ufak tefek çizilsin okadar titiz olsaydim gider aracıma folya kaplatırdım ayrıca araçlarımız kirlenecek,çizilecek, matlaşacak ki biz detay yapalım.. pahalı bez kullanıp arabam çizilmesin diyip hemde arabasını düzenli polisaj yapan arkadaşlarda bana çok ironik geliyor .. Saygılar

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
hocam ben şahsen kurulama bezine 150-200 lira vermem verenede saygı duyarım niye verdin demem...
varsın ufak tefek çizilsin okadar titiz olsaydim gider aracıma folya kaplatırdım ayrıca araçlarımız kirlenecek,çizilecek, matlaşacak ki biz detay yapalım.. hem pahalı bez kullanıp hemde arabasını düzenli polisaj yapan arkadaşlarda bana çok ironik geliyor .. Saygılar
Ben de aracın çizileceğini bile bile düşük kalite bez kullanmam sırf ucuz diye. Kirlenmesini engelleyemeyiz ama boyayı koruyup çizilmesini matlaşmasını bakımlı kalmasını sağlayabiliriz. Kişisel tercihler neticede seçiminize saygı duymakla beraber burada amacı detay olan bir forumda yer alıp da havluya o kadar para vermem varsın araba çizilsin matlaşsın detay yaparım atlet ile de araç kurulanır yeter ki bol bol sıkın kullanırken demiş olmanız da bana oldukça ironik geldi.

Toyota Cressida

Tecrübeli Detaycı
Üye
Ben de aracın çizileceğini bile bile düşük kalite bez kullanmam sırf ucuz diye. Kirlenmesini engelleyemeyiz ama boyayı koruyup çizilmesini matlaşmasını bakımlı kalmasını sağlayabiliriz. Kişisel tercihler neticede seçiminize saygı duymakla beraber burada amacı detay olan bir forumda yer alıp da havluya o kadar para vermem varsın araba çizilsin matlaşsın detay yaparım atlet ile de araç kurulanır yeter ki bol bol sıkın kullanırken demiş olmanız da bana oldukça ironik geldi.
Hocam Zaten forumun amaci detaysa bizde detay yapıyoruz arac matlaşacak cizilecekki bizde bakım yapalım