Stokları Serelim

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Öne çıkan konu #3,861
Düşük bütçeli ww (10 TL)
Dün 1 milyoncu diye tabir edilen bir dükkanda tesadüfen denk geldim, jant fırçam yoktu denemek için aldım. Teleskopik olması avantaj, jantta işe yaramazsa belki motorda vs kullanılır. Tüyleri fazla yumuşak gibi, janta yapışmış kirleri temizleyebilir mi bilemiyorum.Henüz denemedim, ilk yıkamadan sonra unutmazsam görüşlerimi paylaşırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Ekli dosyayı görüntüle 11992

Ceta tork anahtarı
Sutaş blower
Blower ın hortumları falan eksik ona bi çözüm bulmam lazım
Hayırlı olsun herkese. Bu tork anahtarını ben de alacağım ama bir türlü bütçe yaratamadım :D

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Hayırlı olsun herkese. Bu tork anahtarını ben de alacağım ama bir türlü bütçe yaratamadım :D
Bende çok bekledim pahalı olduğu için bütçe yetmiyordu hep aklımın bi kenarında duruyordu babamın yıllardır alamadığı bi para vardı adam dükkanı kapatıyormuş babamda görünce bunları alayım hesap kapansın demiş o sayede nasip oldu çok şanslı hissediyorum kendimi :)

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Sayın @Pro, bey güzel günlerde olsun . @Atocan, bey güzel günlerde inşallah. hayat bazen böyle sürpriz dokunuşlar yapıyor. Bu da tam yerinde olmuş . İyi detaylar

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
Hayırlı olsun ne işe yarıyor bu hocam?
Teşekkür ederim
Tork anahtarını bijon sıkmak için aldım fabrikanın belirlediği Nm değerinde net sıkıp bijonlara zarar vermemek adına kullancam
Blower ise bi taraf üflüyor bi taraf çekiyor yıkama sonrası arada derede kalan suları kurutmak için aldım

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu

Pro

Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu