Stokları Serelim

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Hayırlı olsun ne işe yarıyor bu hocam?
Teşekkür ederim
Tork anahtarını bijon sıkmak için aldım fabrikanın belirlediği Nm değerinde net sıkıp bijonlara zarar vermemek adına kullancam
Blower ise bi taraf üflüyor bi taraf çekiyor yıkama sonrası arada derede kalan suları kurutmak için aldım

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye

Pro

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Yönetici
Admin
Site Kurucusu
İl
Türkiye

carking58

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Kayseri
Detail ürünlerinin bir kısmı Kayseri'de bir kısmı İstanbul'da olunca mecburen bazı ürünlerden alternatif üretmem gerekti. Ben de özellikle lastik yanaklarını fırçalamak için bugün IKEA'da gözüme çarpan bu fırçayı aldım. Fiyatı 5,99 ve siyah renk olmasıyla benim beğenimi kazandı

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

allper8

Amatör Detaycı
Üye
Detail ürünlerinin bir kısmı Kayseri'de bir kısmı İstanbul'da olunca mecburen bazı ürünlerden alternatif üretmem gerekti. Ben de özellikle lastik yanaklarını fırçalamak için bugün IKEA'da gözüme çarpan bu fırçayı aldım. Fiyatı 5,99 ve siyah renk olmasıyla benim beğenimi kazandı

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunun uzun beyaz şişe temizlemek için olanı var oda benim hoşuma gitti motorda dar yerlere uzatmak için ideal aldım ama şimdilik sırtımı kaşımaya kullanıyorum tatil dönüşü tatlı tatlı onun içinde çok iyi her eve lazım evlattan hayırlı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi