Stokları Serelim

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Öne çıkan konu #3,881
Ahanda bu on numara sırt kaşıyor soyulan derilere güzel polisaj yapıyor
Fp olarakta motora yada dar uzak noktalarada değerlendirilebilinir yani

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Bundan bende aldım, Davlumbazda kullanıyorum. Dar yerlerde iyi işe yarıyor.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri
@Paian ohoooo aga adam bizden önce almış biz kuruduk kaldık çözelim bu işi :)
Hayırlı olsun nasıl iş görür mü et kalınlığı falan nasıl tekerlek kalitesi nasıl ? :)
Alalı üç gün oluyor 5 seferde kullandım hatta birinde içine kovayı ters oturttum kovanın alt tarafına oturdum, tekerli tabure hesabı.
Et kalınlığı iyi.
Paslanacak gibi duruyor. Bir akrilik vernik çözer bu işi
Tekerlek kalitesi kesinlikle berbat bozulunca silikon destekli büyük tekerlek alıp kaynattırıp boyarım
Milyoncudan 13₺ aldım
Al gitsin pek işe yarıyor.

@Dragstar pirimdi sanırım elk süpürgesinin alt tarafını kesip uyduran. Şıkta duruyordu. Oda bir seçenek tekerlekleri aynı elk süpürge gibi ama bu daha dandik işte

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara
Alalı üç gün oluyor 5 seferde kullandım hatta birinde içine kovayı ters oturttum kovanın alt tarafına oturdum, tekerli tabure hesabı.
Et kalınlığı iyi.
Paslanacak gibi duruyor. Bir akrilik vernik çözer bu işi
Tekerlek kalitesi kesinlikle berbat bozulunca silikon destekli büyük tekerlek alıp kaynattırıp boyarım
Milyoncudan 13₺ aldım
Al gitsin pek işe yarıyor.

@Dragstar pirimdi sanırım elk süpürgesinin alt tarafını kesip uyduran. Şıkta duruyordu. Oda bir seçenek tekerlekleri aynı elk süpürge gibi ama bu daha dandik işte

O eski roventalardan bi ara baktım bulamadım ama bundan alayım ya tekerlek işi kolay çözerim bi şekilde o işi olmazsa boyarım bide olur biter tamamdır bu iş :)

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emektar Detaycı
İl
Kayseri

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
@Paian ohoooo aga adam bizden önce almış biz kuruduk kaldık çözelim bu işi :)
Hayırlı olsun nasıl iş görür mü et kalınlığı falan nasıl tekerlek kalitesi nasıl ? :)
Yabıştıralım gitsin ya. Tavsiye gelmeyecek gibi zaten. Tekzen’e ve İkea’ya baktım. Tekzen’de ahşap var bir tane ama sağı solu açık bir de suyla temas edince yapısı bozulur diye almadım. İkeada göremedim. En iyi bu gibi yine.

carking58

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Kayseri
O zmn atla Kayseriye gel. Yağlı hamurlu şeyler yiyelimYağ mantısı mesela:taraa:
Şebitte olur:yutt:

O zmn gün belirleyelim hazırlanalım :dusun:
Forumda bu kadar Kayserili görmek mutlu etti doğrusu, işten güçten vakit bulup memlekete gidebilirsek herkesle ayri ayrı tanışmak isterim

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

M U R A T

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Üye
İl
34
Detail ürünlerinin bir kısmı Kayseri'de bir kısmı İstanbul'da olunca mecburen bazı ürünlerden alternatif üretmem gerekti. Ben de özellikle lastik yanaklarını fırçalamak için bugün IKEA'da gözüme çarpan bu fırçayı aldım. Fiyatı 5,99 ve siyah renk olmasıyla benim beğenimi kazandı

kılları sert mi davlumbaz için kullanılır mı?

carking58

Uzman Detaycı
Üye
İl
İstanbul/Kayseri
kılları sert mi davlumbaz için kullanılır mı?
Ne çok sert ne çok yumuşak ama kimyasal ile tanıştıktan sonra uzun dönemde ne hale gelir henüz tecrübe etmedim doğrusu.

Bence fırça kılları açısından davlumbazda kullanmaya engel bir durum yok ama tasarımı gereği lastik ile davlumbaz arasındaki o az mesafede iş yapabileceğini pek sanmıyorum. Davlumbazlarda bunun yerine özel olarak detailing için üretilen ürünler harici aşağıdaki linkte yer alan fırça ve türevlerini önerebilirim. Ben yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve oldukça memnunum. F/P açısından oldukça tatminkar bence.

FOR YOUR BEAUTY AHŞAP UZUN SAPLI MASAJ FIRÇASI OVAL BAŞLI