Stokları Serelim

ali.guler

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Bugün akıyor... Ali Abi @FloweyTurkiye ye teşekkür ediyorum tekrar ilgi ve alakası için ayrıca C5 numune için. Diğer ortak alım ürünleri İ2, Ev12, R1 ve S3 ile birlikte kargolar yakın zamanda tamamlanacak ben de Dubai ye kendi payıma düşenleri götürüp fikirlerimi paylaşırım ürünlerle ilgili beklenti yüksek. ;)
Ekli dosyayı görüntüle 14305
Henüz gördüm. Teşekkür ederim.
C5 mat efektlidir. C4 Satin efekt ve C1 Parlak efekt.
Saygılarımla,
Ali

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nonane

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ortak alım ürünlerinden payıma düşenler birkaç gözüme takılıp çeyize ekleyeyim dediklerimi de son posta dün gece itibari ile Dubaiye ulaştırdım sağsalim. Bu sefer ortak alım ve kargo gönderimleri beni çok yordu burdan @allper8 e teşekkür ediyorum yardımları için ve çeyizimin yeni demirbaşının da fotoğrafını paylaşmasını rica ediyorum ;) kendisi yılbaşına kadar misafir edecek. Bir teşekkür de Flowey ürünleri için Ali Abi ye @ali.guler

20190913_035558.jpg

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Ortak alım ürünlerinden payıma düşenler birkaç gözüme takılıp çeyize ekleyeyim dediklerimi de son posta dün gece itibari ile Dubaiye ulaştırdım sağsalim. Bu sefer ortak alım ve kargo gönderimleri beni çok yordu burdan @allper8 e teşekkür ediyorum yardımları için ve çeyizimin yeni demirbaşının da fotoğrafını paylaşmasını rica ediyorum ;) kendisi yılbaşına kadar misafir edecek. Bir teşekkür de Flowey ürünleri için Ali Abi ye @ali.guler

Ekli dosyayı görüntüle 14791
Merhaba @nuriksari Bey, hayırlı olsun iyi detaylarda kullanın.

Ev13 ile Ev12 arasındaki fark nedir acaba bilgi verebilir misiniz? Ben baktım ama neredeyse aynılar tam farkı çözemedim

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Merhaba @nuriksari Bey, hayırlı olsun iyi detaylarda kullanın.

Ev13 ile Ev12 arasındaki fark nedir acaba bilgi verebilir misiniz? Ben baktım ama neredeyse aynılar tam farkı çözemedim
teşekkür ederim. Ürünleri kullandıkça yorumlayacağım kendi araçlarıma ait başlıklarda. Ev12 kova , EV13 ön yıkama köpük şampuanı. 2si de ph nötr. Bakacağız performanslarına

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
teşekkür ederim. Ürünleri kullandıkça yorumlayacağım kendi araçlarıma ait başlıklarda. Ev12 kova , EV13 ön yıkama köpük şampuanı. 2si de ph nötr. Bakacağız performanslarına
Aslında öyle olduğunu tahmin ettim ama hobiotom ikisinin de açıklamasına aynı şeyleri yazınca farkı çözemedim :) tekrar hayırlı olsun teşekkürler.