Supernatural Hybrid Nano Wax Dodo Joice İncelemesi

Brindabella

Uzman Detaycı
Üye
@Sefa46 inceleme için teşekkürler. Ben şu sprey m700 ü merak ediyorum. Diğer türlü 5 litresi ortak bul al böl çok zor oluyor. Birde saklaması sorun, ürün uçuyor vs... Bu şekilde sprey alınca sikkens den performans ve tüketim olarak farkı var mı? Kullanım kolaylığı olarak uzaktan bakınca 10/10 gibi duruyor. Bir şişe bir araca uygulama öncesi yeter mi?
Yasincim bende var sprey M700 fakat teneke olan M700 den farklı gibi.

yakupkilic

Acemi Detaycı
Üye
İl
Ankara
Arkadaslar Merhaba Esenlikler Nasilsiniz ?

Bugün kü test konugum Supernatural Hybrid Nano Wax Dodo Juice Serisinin hepsi mevcut olup en cok hosuma gideni sizle paylasmak istedim :)

Fiyati 35 Euro

Uygulama Asamasi

Aracimiz yikandi ve kurulandi arac üzerinde herhangi bir uygulama zaten yok yüzey temizligi icin Meguiars M34 Yuzey Temizleme ürünüyle basliyorum cok begendigim kokusuda cok guzel 3D Final Tounch Tarzi bir ürün

Yüzey temizliginden sonra M700 Sprey Tinerle Wax Öncesi hazirligi tamamliyorum.

Supernatural Hybrid Nano Wax Uygulamasi Ürün sert bir yapida Uygulamasi bircok urune gore zor bu sorun degil ancak silmesi rahat.

10 Dk bekledim Meg Black Supreme Shine Bezle sildim silmesi rahat iz veya golgelenme yapmiyor.

Finaller

Finali ve Parlakligi cok guzel ben begendim Hissiyati güzel

Su Testi

Basincli Su Testi

Normal Su Testi

Ben Hem Parlaklik hem de Su itisi olarak gercekten cok begendim bircok markadan kesinlikle iyi Su itisi beni gercekten mutlu etti bu fiyata alinirmi bilemedim ama ben kesinlikle denk gelirse uygun fiyatli tercih ederim Turkiye den bir Alisveris sitesi olan Parlatanadamlar galiba getirecek uygun fiyatli olursa kesinlikle tercih edilir dayanim olarak bence 4/5 yikama gider en az yani 1-1.5 ay diyorum ben daha öteye gidene denk gelemedim :komik:

Uygulama ve Testimiz sona ermistir Kendinize iyi bakin :cicek:
Tanıttığın için teşekkür ederim abi kendi adıma. Ürün çok başarılı

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Sevgili Sefa üstadım ellerine sağlık. Kaputtaki parlaklık ve yansıma beni benden aldı. Bu wax çok canlar yakar. :alkıssx:
Fiyat olarak yorum yapamıyorum artık. Ucuz bir Detailing ürünü kalmadı maalesef.

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Sevgili Sefa üstadım ellerine sağlık. Kaputtaki parlaklık ve yansıma beni benden aldı. Bu wax çok canlar yakar. :alkıssx:
Fiyat olarak yorum yapamıyorum artık. Ucuz bir Detailing ürünü kalmadı maalesef.
Can Hocam bugun bu ürün bizi fazlasiyla mutlu etti gercekten cok basarili bu kadarini aslini bende beklemiyordum :)
Fiyat konusunda katiliyorum size.

Tanıttığın için teşekkür ederim abi kendi adıma. Ürün çok başarılı
Aynen kardesim Ürün gercekten cok iyi cikti :)

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Emeğine sağlık,kesene bereket komutanım:) keyifli bir ürün gibi

tekelioglu

Acemi Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Ellerinize, emeğinize sağlık. Parlaklık ve derinlik muazzam görünüyor. Hazır yaz gelmişken wax arayışındayken bu inceleme çok güzel oldu.

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Wax başarılı ama fiyatı güncel kurla çok daha başarılı be abi :(
Aynen kardesim :)

Emeğine sağlık,kesene bereket komutanım:) keyifli bir ürün gibi
Tesekkurler kardesim walla mutlu etti :)

Ellerinize, emeğinize sağlık. Parlaklık ve derinlik muazzam görünüyor. Hazır yaz gelmişken wax arayışındayken bu inceleme çok güzel oldu.
Ürün gercekten cok basarili tesekkur ederim guzel yorumun icin :)

@Sefa46 eline sağlık dostum., parlaklık oldukça iyi., waxta dodo juice hep favorilerim arasında olmuştur, forever dodo yumurtası :gulumsemex:
Hocam tesekkurler ürün gercekten basarili su itis var boncuklanma harika parlaklik ve derinlik harika daha ne olsun bu zaman a kadar ki Hybrid olupta veya Ceramic li wax lar arasinda en basarilisi bu diyebilirim :)

sajmora98

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Kastamonu
Dodo'nun waxları çok heyecan verici. mükemmel parlaklığı var abi eline emeğine sağlık :) Su itişi Vonixx Blendi anımsattı bana benzer görünüyor. Black hibrid versiyonu şu an ülkemizde maalesef çok pahalı ama bu merakımızı gidereceğim gibi :D