İnceleme Tac System Total One Essential Primer İncelemesi

eynipa

Çaylak Detaycı
Üye
İl
istanbul
Arkadaslar Selamlar

Arkadaşlar Firsat Buldukça Sizlere Test Yaptigim Ürün leri Arsivden seçerek atmaya çalisiyorum Bugün kü test Konuğumuz Tac System Total One Essential Primer adli ürünü yani Seramik Koruma Cilasi veya Destekleyicisi diye adlandiriyor ama Ben Size Net Tabirle Seramikli Cleaner Wax :)

Ürün Hakkinda Bilgi

250 Ml Biberon Şiseli
Kimyasal Kokulu
Fiyat 350₺

Test Aşamasi

Arkadaşlar Test icin Ben Shine Mate Orbital Makina ve Shine Mate Final Ped i kullandim Siz bu İslemi Elle de uygulayabilirsiniz.

Öncesinde Hazirlanmis Yuzeyi M700 le komple sildim ve hazirladim.

Arkadaslar Uygulamasi ve Silmesi Cok Rahat iz yapma kuruma vs olmuyor Shine Mate Orbital Makinasi Gercekten Basarili Nerden Baksaniz 100 den fazla Araçta kullandim bir sorun sikinti yapmadi Yalniz Taban Fazla isiniyor Kullanacaginiz Ped Mutlaka Kaliteli Olsun 3 bin Devir Üstüne cikildiginda Shine Mate/Angelwax/Flexipads/Spta/3D Pedleri Dayanmiyor en fazla 2 kez kullanabilirsiniz Cabuk ayriliyor Cirtla sünger arasindan Suan a kadar ki En iyi Pedler Meguiars/Lake Country/Scholls olarak tecrübe ettim.

Finaldeyiz.

Testler

Normal ve Basincli Su Testi

Su İtiş Testi

Test Sona Erdi Arkadaslar

Ürün ü Seramik Kaplama olan araçta deneyecektim Bendeki araclardan durumu kötü olan yoktu o yüzden Direk Koruyucu olarak kullandim 1 Yil Dayanim var denmis ancak bu Günümüz sartlarina göre biraz fazla maks.6 ay diyelim Kapali Alan Aylik 2 Kez yikama baz alirsak Genel olarak ben ürün ü begendim hafif hologramlari temizliyor yüzeyi canlandiriyor fiyat olarak birsey diyemeyecegim 250 Ml ile ortalama 5/6 arac komple yaparsiniz.Buna göre baz alin

Bir Sonraki Test İcin Beklemede kalin arkadaşlar.
Tesaduf su ki bende bu hafta shine mate 620 6/21 aldm ve acılmamıs bu primerden var .gercekten yıkamadan ve alkollemeden üzerine seramik yapılırmı sence?tutarmı yani?

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Tesaduf su ki bende bu hafta shine mate 620 6/21 aldm ve acılmamıs bu primerden var .gercekten yıkamadan ve alkollemeden üzerine seramik yapılırmı sence?tutarmı yani?
Yikamaya gerek yok ama Alkol veya Preple Temizlemek gerek sonucta ne kadar silersen sil illaki kalinti kalir.Ürün Yagli Kivamda vs degil zaten buna istinaden soylemislerdir.Bu Ürün Temizleyici ve Si02 katkili Koruyucu bir ürün.

Son düzenleme:

Sefa46

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Uygulama Uzmanı
İl
Ankara
Sefa46 Eline Emeğine Sağlık Güzelmiş ürün begendim
Tesekkurler hocam :)

Elinize sağlık inceleme için teşekkürler
Tesekkurler hocam :)

Ellerine sağlık abi. 6 ay giderse iyi, bence yarısı kadar anca gider. Tac ürünleri kullanımdan kullanıma çok değişiyor stabil bir koruma yok. Markanın genel sorunu bu gözlemlediğime göre
Aynen katiliyorum kardesim 6 ay bile zor ama yine iyi niyetli olarak soyledim 6 ay aracini normal kapali alanda muhafaza edenler belki koruyabilir ama benim oldugum yerde 2 ay bile cok zor Markanin en buyuk sikintisi Orantisizlik belirtisizlik Moonlight ve Seramikleri icinde gecerli bu İlk Basta hersey guzel ama uzun vadede kendilerinden eser kalmiyor.:)

Eline,koluna sağlık,
Kesene bereket,
Güzel inceleme olmuş.
Abi Guzel yorumlarin icin tesekkur ederim :)

eynipa

Çaylak Detaycı
Üye
İl
istanbul
Yikamaya gerek yok ama Alkol veya Preple Temizlemek gerek sonucta ne kadar silersen sil illaki kalinti kalir.Ürün Yagli Kivamda vs degil zaten buna istinaden soylemislerdir.Bu Ürün Temizleyici ve Si02 katkili Koruyucu bir ürün.
Teşekkurler.Kendi sitesinde prep tarzı bir urunle temizlenmesine gerek yok zaman kazandırır gbı bırsey yazıyordu ama bende guvenmedım acıkcası sizin gbi