Terapi zamanı

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Abi eline sağlık prenseslere maşAllah detaycılar sağlam yetişiyor :alkis:
Yarın sizin orada yağmur var anlaşılan :komik:
Şu havalar düzelsede arabalar biraz temiz kalsa bari özledik valla o günleri
Teşekkür ederim kardeşim
Aslında yarın değil,daha eve geldik yağmur başladı
Hem de ne yağmur 15 dk boşalttı mübarek :rulet:
Bulut geçti herhalde yarım saat sonra heryer kupkuru
Ben de iftardan önce son spor inip zeroyla hallettim :mutlu:
Artık klasik oldu diye bahsetmedim bu sefer :komik:

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
@ccibb, bey ellerinize saglık . fusso dogru seçim olmuş demiştim üstüne birde bsd mixi çift dikiş olmuş .
cimcimeler işi iyice kapmış büyük olan tek başına başaçıkmış ama küçük oklava yardımına başvurmuş anlaşılan boyu yetmedigi yerlere.
iyi detaylar güzel günlerde kirletin diyecegim ama o işi yagmur sizin yerinize bi güzel hallediyor zati .

green_spell

Uzman Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık.
İftardan sonra her akşam bende niyetleniyorum ama çay içtikten sonra bana bi haller oluyor ve mayışıp kalıyorum :D
Miniklere de bir maşallah diyelim :nazar:

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Eline sağlık hacı, konuyu okurken ezan okundu, ne oldu bizim su, yalan oldu :)
Bsd mix uygulamakla iyi etmişsin tekrar, belli ki bu havalar daha çok mix götürür.
Kızlara maaşallah, ama küçüğün gözlerinde tam bir heyecan var, seviyor detayı gibi.
Allah kabul etsin inşallah.

Mentalfeed

Profesyonel Detaycı
Üye
Hepinize maşallah, piremsesleride yetiştiriyorsun, ellerinize sağlık laci bey yine hakettiği yerde :atess:
S3 bende merak etmeye başladım sahur sahur kaşıntı tutturdun

Polonur

Usta Detaycı
Üye
Yine güzel bir uygulama olmuş elinize sağlık. Yardımcılarınız olması büyük şans tek başına insan çok zaman harcıyor aksi takdirde. Bu arada yıkamayı benzin istasyonunda mı yapıyorsunuz öyleyse sıra bekleme sıkıntısı oluyor mu insanlar tarafından siz tüm işleri hallederken.

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Elinize sağlık abi, çok iyi takım çalışması olmuş prenseslerle<3 hepinize ayrı ayrı maşallah :nazar:
KC nin lastikte dayanımıda güzel gibi görünüyor ama bsd mixin önüne geçemez gibi, güle güle kirlensin :mutlu:

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
@ccibb, bey ellerinize saglık . fusso dogru seçim olmuş demiştim üstüne birde bsd mixi çift dikiş olmuş .
cimcimeler işi iyice kapmış büyük olan tek başına başaçıkmış ama küçük oklava yardımına başvurmuş anlaşılan boyu yetmedigi yerlere.
iyi detaylar güzel günlerde kirletin diyecegim ama o işi yagmur sizin yerinize bi güzel hallediyor zati .
Teşekkür ederim @ege bey
İnşallah onların tek başına halledeceği günler de gelir
Yağmur kaderimiz oldu artık,neyse ki bu seferki tek geçişlikti.Araç temiz olunca kısa bir kurulamayla hallettim.Daha da yağmadı, hala temiziz yani:deli:

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık.
İftardan sonra her akşam bende niyetleniyorum ama çay içtikten sonra bana bi haller oluyor ve mayışıp kalıyorum :D
Miniklere de bir maşallah diyelim :nazar:
Teşekkür ederim
İftardan sonrası zor valla,zaten zaman çok kısıtlı.Ben iftara kadar vakit geçsin mantığıyla kendimi fazla yormadan yavaş yavaş yapıyorum :)

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Eline sağlık hacı, konuyu okurken ezan okundu, ne oldu bizim su, yalan oldu :)
Bsd mix uygulamakla iyi etmişsin tekrar, belli ki bu havalar daha çok mix götürür.
Kızlara maaşallah, ama küçüğün gözlerinde tam bir heyecan var, seviyor detayı gibi.
Allah kabul etsin inşallah.
Teşekkür ederim masterım
Havalar konusuna aynen katılıyorum.Küçük kız suyla oynamayı seviyor,evde anne izin vermeyince babayla araba yıkamak iyi bir alternatif oluyor.Ama bence de küçük detaya daha meyilli gibi:D

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Hepinize maşallah, piremsesleride yetiştiriyorsun, ellerinize sağlık laci bey yine hakettiği yerde :atess:
S3 bende merak etmeye başladım sahur sahur kaşıntı tutturdun
Teşekkürler kardeşim
Fetva veremem ama s3 e kadar birkaç değişik ürün denemiş ve memnun kalamamış biri olarak s3 ile huzura erdim diyebilirim.Konsantre olmasıyla bayaa da ekonomik

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Yine güzel bir uygulama olmuş elinize sağlık. Yardımcılarınız olması büyük şans tek başına insan çok zaman harcıyor aksi takdirde. Bu arada yıkamayı benzin istasyonunda mı yapıyorsunuz öyleyse sıra bekleme sıkıntısı oluyor mu insanlar tarafından siz tüm işleri hallederken.
Teşekkürler
Küçükten yetiştirmeye çalışıyorum,Tabi herkes için güzel vakit geçirilmiş bir aktivite oluyor.
Mekan yıkamacı,kendi yıkadığı yerler dışında altı tane selfservis peron var.Böyle olunca da arkada pek sıra oluşmuyor.

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Elinize sağlık abi, çok iyi takım çalışması olmuş prenseslerle<3 hepinize ayrı ayrı maşallah :nazar:
KC nin lastikte dayanımıda güzel gibi görünüyor ama bsd mixin önüne geçemez gibi, güle güle kirlensin :mutlu:
Teşekkür ederim kardeşim
takım çalışması iyi oluyor,tavsiye ederim;)
Bsd mixleri efsane zaten,onların karşısına gelebilecek seviyede değil bence de

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Abi prensesler ve sen mükemmel bir takım oluşturmuşsunuz. Bir kız babası olarak bayıldım gerçekten maşallah :nazar:

Ellerinize sağlık bu arada araç zaten şahane. BSD mix bir ben yapmadım sanırım :komik:

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Ellerinize sağlık efenim :). Dayanımıyla meşhur fussomuz göğsünü siper ederek çamur yağmurunun muhtemel zararlarına karşı koymuş. Gerçi yara almış ama olsun. Bu arada güzel boncuk olan arabada oluşan çamur lekeleri muazzam rahatsız ediyor beni adeta tripofobi yaratıyor :noo::rulet:.

Yardımcılara maşallah demeden de olmaz tabi :nazar:. Özellikle ufak olan çok fena vallahi direksiyon başında poz vermeler falan. Yakında uygulamalarda hata bulmaya başlar :komik:.

ccibb

Profesyonel Detaycı
Üye
Abi prensesler ve sen mükemmel bir takım oluşturmuşsunuz. Bir kız babası olarak bayıldım gerçekten maşallah :nazar:

Ellerinize sağlık bu arada araç zaten şahane. BSD mix bir ben yapmadım sanırım :komik:
Teşekkür ederim kardeşim
Darısı başına diyeyim
Ellerinize sağlık efenim :). Dayanımıyla meşhur fussomuz göğsünü siper ederek çamur yağmurunun muhtemel zararlarına karşı koymuş. Gerçi yara almış ama olsun. Bu arada güzel boncuk olan arabada oluşan çamur lekeleri muazzam rahatsız ediyor beni adeta tripofobi yaratıyor :noo::rulet:.

Yardımcılara maşallah demeden de olmaz tabi :nazar:. Özellikle ufak olan çok fena vallahi direksiyon başında poz vermeler falan. Yakında uygulamalarda hata bulmaya başlar :komik:.
Teşekkürler efenim
Fusso tercihi sayenizde daha iyi oldu
Varsın biraz yara alsın,önümüz yaz sökmek için fazla uğraşmayız :komik:
Böyle ekibim olsun hergün araba yıkarım ben , maşallah :nazar::nazar:
Teşekkür ederim kardeşim
Allah sana da nasip etsin inşallah