Toyota Corolla Mr. Fix Premium ve Tac system Seramic Coat Sealant

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Ellerinize sağlık can gelmiş arabaya :) Alta testi için teşekkürler hep merak ediyordum
Teşekkür ederim, yorumun yararı olduysa ne mutlu.
ellerinize saglık sayın @onurçiko üstad. tazeleme gerekliymiş ve bunu yine enfes bir uygulamayla gerçekleştirmişsiniz.
kova ekipman aparatı işinize yaradıysa ne mutlu. aklınıza sokup kullanmanıza vesile olmak çok sevindirici. teşekkür ederim. güzel günlerde kullanın. araç sahibine de hayırlı olsun güzel günlerde kirletsin .
iyi detaylar.
Teşekkür ederim sayın üstadım, gerçekten aparat çok işe yaradı, kovanın içinde fırça arayıp duruyordum. Şimdi çok pratik oldu.
Abi eline sağlık yine çok güzel bi uygulama olmuş d300 ü hem rotary keçe hem orbital uygulamışsın doğru mu anladım tek başına bu şekilde iş görüyorsa almayı düşünüyorum
Teşekkür ederim kardeşim, aynen öyle uyguladım, keçe ile çizik aldım, orbital ile hare aldım. Tek ürünle çıktım, farklı makına ve pad tercihleriyle tek üründe sonuç.
Ellerine sağlık üstad,sahurda sıcak çay misali iyi geldi bu detaylar

Alta foamer’ı çok beğendiğimi söylemeliyim,uzun süreden beri epoca kullanan biri olarak bana 4-5 gömlek üst geldi.Epocada bir pompalama ile tek paneli dahi köpüklemek zor ve böyle düzgün perdeleme atımı yok.Ülkemizde satışı olsa direkt alırdım

Son olarak sonax super wax hakkatten süpermiş :) hiç beklenmeyecek yansımalar var beyaz yüzeyde
Teşekkür ederim, kullanmadığım foamer kalmadı gibi, en baba köpük yapan bu ürün. Komple arabayı köpükleyecekseniz yani ön yıkama yapmak için kullanacaksanız çok iyi. Ama malzeme kalitesi bir gloria değil.
Abi eline saglik. Sonuc gercekten cok guzel olmus sonax fiyatinin ustunde parlatmis. Ic kismin resimleri de ayri guzel. Detaya hasret kaldik resimlerden artik kendimi avutmaya calisiyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Teşekkür ederim kardeşim, Sonax beklediğğmden çok öte birşey çıktı, hatta üstüne bsd geçerim diyordum uygulama öncesi ama sonrasında kıyamafım bu parlaklığın üstüne.
Krem temiz olunca iyide detaycı değilsen uzak duracan bu renkten. Çok can sıkar.
Ellerine sağlık master güzel uygulama olmuş. O çizmelerden bende istiyorum tahminim enerji oradan geliyor.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
:) teşekkür ederim sensei, güzel çizmeler tavsiye ederim:)
Abi emeğine sağlık, son zamanlarda gelen araçlara göre durumu iyimser geldi :komik: finale giden yolda değişik kombinasyonlar mübah diyip yine hakkından gelmişsin :mutlu: güle güle kirlensin :sarki:
Nisbeten diğerlerinden iyi ama bunun benimle bir mazisi olduğu için normal:) kombinasyon bizim işimiz.
Teşekkür ederim kardeşim.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Öncelikle :alkis:. Bu D300 hakikaten epey esnek bir ürünmüş. Ayrıca Sonax'ın Super Liquid Waxı da görüp almamıştım ama şimdi uygulamayı görünce üzdü :D.

ccibb

Uzman Detaycı
Üye
Ellerine sağlık master
Final fotoğrafları çok başarılı
Sonax hep önüme çıkan ama bir türlü elimin gitmediği bir üründü
Artık senin olumlu referanslarından sonra ilk önüme çıkan yerde çeyize eklemeyi düşünüyorum

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Öncelikle :alkis:. Bu D300 hakikaten epey esnek bir ürünmüş. Ayrıca Sonax'ın Super Liquid Waxı da görüp almamıştım ama şimdi uygulamayı görünce üzdü :D.
Teşekkür ederim kardeşim, ben de bu kadar beklemiyordum ama.
Ellerine sağlık master
Final fotoğrafları çok başarılı
Sonax hep önüme çıkan ama bir türlü elimin gitmediği bir üründü
Artık senin olumlu referanslarından sonra ilk önüme çıkan yerde çeyize eklemeyi düşünüyorum
Teşekkür ederim,
Migros da denk gelirse alırsın hacı
Teşekkür ederim İdris.

frkozdmr

Tecrübeli Detaycı
Üye
Elinize emeğinize sağlık. Allah sağlık sıhhat versin enerjiniz hiç bitmesin.. :nazar:
Bitmesin de bizde böyle uygulamalardan mahrum olmayalım.:)