Toyota Corolla seramik kaplama sorunu

CNR Detailing

Tecrübeli Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
Kireç lekesi gibi sanki
Folyo varmışta sökülmüş gibide duruyor hepsi bir yana zımpara ya rağmen çıkmadıysa inş verniğe falan işlememiştir
@CNR Detailing tam senlik konu boya işi bi bakıversen
Atilla kusura bakma yoğunluktan geç cevap veriyorum. Kireç lekesi olabilir, çatıdan atan suyun arkasına açan güneş olabilir daha önce bir ürün sıkılıp yüzey bozulmuş olabilir herşey olabilir fakat şu konuda ihtimalleri yüksek tutmam gerekiyor ürün yüzeyi bozmuş her ne ise japon grubunun verniğinin verdiği yumuşaklık ürünü vernik altına taşımış fakat daha net bişey demem için gözümle görmem lazım.

Son düzenleme:

CNR Detailing

Tecrübeli Detaycı
Uygulama Uzmanı
Üye
hocam yukarıda da yazdığım gibi ben bmw' den soğudum aynı şey yüzünden. o işin tek çözümü var iyi fiyata mikron boyama onu da ankaraya gelirsen irfan otoda yaptırabilirsin ben yaptırmadığıma çok pişmanım. fiyat pahalıdır ama TR de anlayacak bir tane adam bulamazsın.

yada hiç dokunma bu hali ile alacak adama sat araba değiştir.(bunları bizim gibi kafasına takmayan milyon tane adam var) boyalı araçtan 3-5bin zarar edeceğine bu haliyle 1-2 düşüğe sat geç
Söylediklerinize irfan oto ve tr de anlayacak hiç kimse olayı hariç katılıyorum. İrfan oto bu iş için uygun bir yer değil sadece şişiriliyor :)

Ramazanerdmr

Acemi Detaycı
Üye
@Hasan Ali
Merhaba aracınızın boyası orjinal ise araç garantiniz devam ediyorsa garantiden bu sorunu çözmelerini isteyin eğer garantiniz devam etmiyor ise aracının boyasındaki kusur ile ilgili yetkili servisten bir yazı talep edin. Bu yazı ile tüketici mahkesinde Toyotaya dava açın ve aracın komple boyanması gerekiyor ise kaybedeceğiniz değeri talep edin.

Aracın boyasını ölçtürün sizden önceki sahibi tarafından polisaj vb. işlemler yapılmış ise belki yanlış uygulamadan kaynaklı (aşırı ısınma vb.) vernik dışında boyaya hasar vermiş olabilir. Zımpara dahi yaptığınız halde araç boyasının da orjinal olduğunu varsayarak üretimden kaynaklı bir sorunda olabilir onuda en iyi fabrika ile iletişime geçerek yetkili servis halledebilir diye düşünüyorum.