İnceleme Turtle Wax Far Camı Restorasyon Kiti

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Efem, videonun anlatım kısmını atlamak isteyenler için özet geçeyim. Bunu yakın zamanda Trendyol'dan satın almıştım. Kutunun içinde, eldiven, pasta, zımparalar, zımpara kaydırıcısı, temizlik mendili ve koruma mendili bulunuyor.
Zımparaları 1 numaradan başlayarak uygulayacaksınız ama her zımpara da uygulama yönü değişecek. İlk zımparada sağa sola hareketler ile uygulama yapacaksınız sonraki tam tersine olacak.
Farların maalesef canı çıkmış. Ve maalesef sol ön far içeriden de hasar görmüş. Haliyle o kısıma müdahale edemedim ama genel görüntü, ilk haline oranla epey toparlandı.
İzlemek isteyenler için videoyu aşağıya bıraktım :)

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
eline saglık @SubaruOutback, . ürün görevini yerine getirmiş sonuç tatminkar nitelikte. tosbagadan boş ürün çıkmaz kolay kolay ama doğaner yapmış yine yapacagını eski seri .6.2019 tarihli ürünü bi güzel yollamış.

zati yeni serisinde tek zımpara çift taraflı kullanılan ve koruyucu olarak ceramic olan acrylic wipe kullanılmış birde zımpara kaydırıcı yok artık. onlarda basitleştirmişler ekonomik.

Speed Headlight Cleaner Kit

izleme -begeni , ok.

iyi detaylar.

mirafiori

Uzman Detaycı
Emektar Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Eline sağlık Hakan abi, ürün gayet tatminkar, ilk detaya merak saldığımda markayı epey seviyordum, sonra bir uzaklaştım, tekrardam sempatim var :D

SubaruOutback

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Eline sağlık abi, inceleme için teşekkürler. Gerçekten belirgin bir fark oluşmuş finalde. :)
Eline saglik abi ürun gorevini yerine getirmiş :)
Elinize sağlık, kesenize bereket :)
eline saglık @SubaruOutback, . ürün görevini yerine getirmiş sonuç tatminkar nitelikte. tosbagadan boş ürün çıkmaz kolay kolay ama doğaner yapmış yine yapacagını eski seri .6.2019 tarihli ürünü bi güzel yollamış.

zati yeni serisinde tek zımpara çift taraflı kullanılan ve koruyucu olarak ceramic olan acrylic wipe kullanılmış birde zımpara kaydırıcı yok artık. onlarda basitleştirmişler ekonomik.

Speed Headlight Cleaner Kit

izleme -begeni , ok.

iyi detaylar.
Elinize sağlık ürün görevini yapmış belirgin bir fark oluşmuş. İnceleme için teşekkürler
Eline sağlık Hakan abi, ürün gayet tatminkar, ilk detaya merak saldığımda markayı epey seviyordum, sonra bir uzaklaştım, tekrardam sempatim var :D
Arkadaşlar, Romalılar, Dostlar, cümleten çok teşekkür ederim. :) Bu ürünü yakın zamanda satın aldım ama yenisindeki değişikleri bilmiyordum. Adamlara 10 TL etkisi yapan ürün bizde abuk sabuk bir bedele satılınca insanın ister istemez beklentisi yükseliyor, neyse ki o beklentiyi karşıladı da verdiğim paraya değdi :)
İşin ilginç kısmı, daha önce de Sonax'ın kitini kullanmıştım. Onun da videsonu çekmiştim ama bu farlarda pek bir verim alamamıştım. Çok az değişiklik olmuştu. TW'nin kiti ile daha iyi bir sonuç ortaya çıktı. Zira, Sonax'da sadece 3000'lik zımparalar var ve haliyle onlarda yetersiz kalmıştı.