Vw yetkili servis km Bilgi hatası

KaiZeN

Acemi Detaycı
Üye
@Toyota Cressida

Hocam merhaba, ilk olarak hayırlısı olsun. Tekeri düz bassın kazasız belasız inşallah. Bende de golf var hocam. İkinci golfümü 2018 haziranda aldım (ilki 2016 modeldi) ve aynı plakayı rica ile aldım. Bundan 2 ay önce arıyorlar aracınızı yenilemek istermisiniz diye :) nasıl dedim anlamadım :) onlar kayıtlarında hala ilk aracımı görüyorlarmış plaka aynı olduğu için :)

Toyota Cressida

Acemi Detaycı
Üye
@Toyota Cressida

Hocam merhaba, ilk olarak hayırlısı olsun. Tekeri düz bassın kazasız belasız inşallah. Bende de golf var hocam. İkinci golfümü 2018 haziranda aldım (ilki 2016 modeldi) ve aynı plakayı rica ile aldım. Bundan 2 ay önce arıyorlar aracınızı yenilemek istermisiniz diye :) nasıl dedim anlamadım :) onlar kayıtlarında hala ilk aracımı görüyorlarmış plaka aynı olduğu için :)
Normal şartlarda vw sistemden Bilgi silmezmiş kolay kolayda silinmiyormuş sadece kendileri hata yaptıklarının farkına varınca siliyorlarmış

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Hata pek affedilir gibi durmasa da sonrasında telafiyi hızlı yapmaları güzel olmuş.
Aracinizi da iyi günlerde kullanın Allah kaza bela vermesin.

Toyota Cressida

Acemi Detaycı
Üye
2. el bir volkswagen alıcakken servis geçmişine nasıl bakabiliyoruz? Bu arada hatalarının farkına varılıp düzeltilmeside iyi olmuş :)
Normalde dışarıyla paylaşmıyorlar vw çalışan arkadaşın varsa kimden aldığını söylememen şartıyla servis geçmişine ulaşabilirsiniz..
Birde servise gittiğinde servis elamanını kafalarsan senle paylaşabilir