Work Stuff Detailing Brushes Parlatan Adamlar Detail Forum özel indirimi

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Herkese merhabalar yaptığımız görüşmeler sonucunda Parlatan Adamlar'dan "Work Stuff marksının tüm ürünlerinde" geçerli olmak üzere sadece Detail Forum üyelerine özel %10 indirim almış bulunmaktayız. Bizleri kırmayıp forumumuza verdikleri indirim için Parlatan Adamlar bünyesindeki Tunç Bey ve Barış Beye şahsım adına çok teşkkür ederim.

DFWS10 kodu ile alışverişlerinizde indirimden yararlanabilirsiniz.

Konu adminimiz "Pro" tarafından izinlidir

technologyst

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
kahramanmaraş
Tşkler indirim için ama parlatan adamlar gibi büyük firmanın yüzde on indirimi bizim forum için yapmış olması pek te içaçıcı olmadı biz 20-30 beklerken 10 için alışveriş cazibesi olmayan bir rakam olmuş ama emeğine sağlık tşkler sizlik bir durum değil.

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Hiç yoktan iyidir indirim olmadan almayı düşünüyordu çünkü çoğunluk. Bence aç gözlü olmamak lazım. Alman detay ürünleri başlığındaki son mesajımı okumanızı tavsiye ederim :) Gerçekçi olmak lazım, esnaf olan abilerimiz vardır kimse bu güne kadar kendi mağzasından sattığı bir ürün için %30 indirim yaptı mı forum için acaba :D

Son düzenleme:

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
İl
Denizli
Emeğine sağlık indirim için teşekkürler

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Fırça almayacağım ancak ben de çaba ve niyet için @Detail 35 ve @Parlatanadamlar ‘a teşekkür ederim. Daha önceden alışveriş yapmadım ancak sonraki alışverişler için göz atıyorum. Gönül ister tabi daha yüksek oranda indirim ancak piyasa ve yıl sonu kur beklentisi malum. Ayrıca ürünler de sarf kategorisinde değil.

Ve fakat fiyatları tam anlayamadım ben. Konusu ilk geçtiği zaman 40 mm olan fırça dikkatimi çekmişti. Şimdi tekrar baktım Amazon.de fiyatı 19.99 Euro imiş (Bugün kuruyla 127 TL). Acaba çok adet mi diye baktım ama tekli fiyatı bu olarak gözüküyor. Yine de yanlışım varsa düzeltin. Ki daha bunun üzerine nakliye ve vergi kalemleri eklenecek. Sizde ise 56 TL den satışa sunulmuş. Ve bunun üzerinden %10 daha indirim yapılıyor. Fiyatlar arasında neden bu denli nispetsizlik var onu anlamadım. Yerli firma olsa konsinye mi acaba ilk parti diyeceğim ama bilemedim.

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Fırça almayacağım ancak ben de çaba ve niyet için @Detail 35 ve @Parlatanadamlar ‘a teşekkür ederim. Daha önceden alışveriş yapmadım ancak sonraki alışverişler için göz atıyorum. Gönül ister tabi daha yüksek oranda indirim ancak piyasa ve yıl sonu kur beklentisi malum. Ayrıca ürünler de sarf kategorisinde değil.

Ve fakat fiyatları tam anlayamadım ben. Konusu ilk geçtiği zaman 40 mm olan fırça dikkatimi çekmişti. Şimdi tekrar baktım Amazon.de fiyatı 19.99 Euro imiş (Bugün kuruyla 127 TL). Acaba çok adet mi diye baktım ama tekli fiyatı bu olarak gözüküyor. Yine de yanlışım varsa düzeltin. Ki daha bunun üzerine nakliye ve vergi kalemleri eklenecek. Sizde ise 56 TL den satışa sunulmuş. Ve bunun üzerinden %10 daha indirim yapılıyor. Fiyatlar arasında neden bu denli nispetsizlik var onu anlamadım. Yerli firma olsa konsinye mi acaba ilk parti diyeceğim ama bilemedim.
Ben teşekkür ederim abi açıklamanız için. Avrupa fiyatları ile kıyaslandığında bence de uygun fiyatlı ve %10 da indirim var almak isteyen için hiç yoktan iyidir toplu alımda daha da uygun olacaktır. Fırçaları inceledim gerçekten güzel kaliteliler belli kolay kolay dağılmazlar ama elimde zibilyon tane fırça var o yüzden ben indirim hakkımı lastik süngerinde kullanacağım. %10 az gibi gözüküyor ama euro dolar kurları bu şekildeyken türkiye fiytatları daha uygunken bence çok iyi.

Nonamee

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Kutas @Detail 35 ellerine sağlık az indirim hiç indirimden iyidir. Arkadaşların söylediklerine genel olarak katılıyorum bana kalırsa bir fırça için rakamlar fazla ha yurtdışına göre uygundur ona şüphe yok fakat çinli arkadaşlarda iyi fırçalar var uygun fiyata ya da marka istenirse Valet pro. Bir de bizim ülkemizde şu paradox var, ürünler yurtdışına göre bence 90% daha uygun burada. Chemical guys olsun, Soft99 olsun, satıldığı zaman Autobrite olsun Zymöl olsun kura rağmen daha uygun burada; fakat şöyle bir durum var Avrupa veya Amerikada 40Usd 500ml bir pasta için bedava geliyor oranın şartlarına göre ama bizde 220TL ucuz diyemiyoruz. Burada adam alıyor aylık 600Usd para detaya ayırırken kuruş hesaplıyor oradaki sıradan adam 3000 usd aylık aldığından detay bütçesi batmıyor gözüne. Velhasıl kelam kimyasaladamlardaki , boyakorumadaki şurdaki burdaki 1 sene önceki fiyatlar ve kampanyaları düşündükçe 10% indirim ve fırçaya en az 60-70 Lira göreceli çok geliyor. ;) Bu vesileyle kabaca içimi döktüm Kutas konuyu baltalamak değil niyetim tekrar sağol uğraştın indirim aldım parlatanadamlara @Parlatanadamlar da teşekkürler ki çok alışverişim olmuştur severim tanımasamda sahibini ve alışveriş yapacaklara şimdiden hayırlı olsun.

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik
Forum için verdiğin emek ve indirim için teşekkür ederim. :alkis: Gönül istiyor hepsinden birer tane alayım en az ama fiyatlar malum işte.

Detail 35

Konu Sahibi ✔
Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Kutas @Detail 35 ellerine sağlık az indirim hiç indirimden iyidir. Arkadaşların söylediklerine genel olarak katılıyorum bana kalırsa bir fırça için rakamlar fazla ha yurtdışına göre uygundur ona şüphe yok fakat çinli arkadaşlarda iyi fırçalar var uygun fiyata ya da marka istenirse Valet pro. Bir de bizim ülkemizde şu paradox var, ürünler yurtdışına göre bence 90% daha uygun burada. Chemical guys olsun, Soft99 olsun, satıldığı zaman Autobrite olsun Zymöl olsun kura rağmen daha uygun burada; fakat şöyle bir durum var Avrupa veya Amerikada 40Usd 500ml bir pasta için bedava geliyor oranın şartlarına göre ama bizde 220TL ucuz diyemiyoruz. Burada adam alıyor aylık 600Usd para detaya ayırırken kuruş hesaplıyor oradaki sıradan adam 3000 usd aylık aldığından detay bütçesi batmıyor gözüne. Velhasıl kelam kimyasaladamlardaki , boyakorumadaki şurdaki burdaki 1 sene önceki fiyatlar ve kampanyaları düşündükçe 10% indirim ve fırçaya en az 60-70 Lira göreceli çok geliyor. ;) Bu vesileyle kabaca içimi döktüm Kutas konuyu baltalamak değil niyetim tekrar sağol uğraştın indirim aldım parlatanadamlara @Parlatanadamlar da teşekkürler ki çok alışverişim olmuştur severim tanımasamda sahibini ve alışveriş yapacaklara şimdiden hayırlı olsun.
Kesinlikle katılıyorum abi ama benim söylemek istediğim şey şu, bu fırçalar avrupada yaşayan biri için de pahalı adamların refah seviyesi bizden yukarda olmasına rağmen preium ürünler. O yüzden bizim için çok pahalı oluyor... Konu baltalamak vb gibi bir düşüncem olmadı abi biliyorum hangi amaçla yazdığını :)