Yeni Araç Civic HB Uygulamalar

Cangp2

Uzman Detaycı
Üye
Hayirli olsun kazasiz belasiz hep guzel guzel binilsin insallah Artik boyle yeni arac alindigina gore uygulama paylasimlarini son hiz bekliyoruz. Demirtozu tum sifir arac alanlarin kulagina kupe olsun. Gerek var mi diyenlere ornek teskil etsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Hayirli olsun kazasiz belasiz hep guzel guzel binilsin insallah Artik boyle yeni arac alindigina gore uygulama paylasimlarini son hiz bekliyoruz. Demirtozu tum sifir arac alanlarin kulagina kupe olsun. Gerek var mi diyenlere ornek teskil etsin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Amin hocam çok teşekkürler, demir tozu gerçekten baya vardı :utandim: inşallah uygulamalarımız eksik olmaz :)

Detail Guy

Usta Detaycı
Moderator
Kankam yeni aracın hayırlı olsun
İnşallah keyfini tadını zevkini alarak kazasız belasız kullanmak nasip olur.Maşallah tekerine taş değmesin:nazar::nazar::nazar:

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye

razumuhin

Acemi Detaycı
Üye
can26 hayirli olsun. sevindim kendine yakisan bir araç almıs olmana.

POT-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
41 kere maşallah @can26 bey hayırlı - ugurlu olsun. mutlu - huzurlu - saglıklı günlerde kullanmak nasip olsun. bol detaylar yapmak alev gibi parlatmal kısmet olsun.
eski araca olanları ilk duydugumdan beri çok üzülmüştüm .size de söylemiştim allah daha iyilerini nasip ettin inşallah diye çok şükür ki bu günleride gördük nasip oldu ve güzel konusuda gelmiş bulundu.

gerkekten çok sevindim.o müessif olay esnasında da sükunetinizi korumanızın nekadar önemli oldugunu görmüş oldunuz. @Atocan beyin üzücü durumuna karşın bile resimler çok güzel .

tekrar allah içinize sindirsin maşallah.

El_Diablo

Usta Detaycı
Üye
:nazar: Hayirli ugurlu olsun Can. Allah kazadan beladan saklasin. Resimleri görüncen, yazilarini okuyunca kendim almis gibin sevindim. Mutlulugun satirlarindan okunuyor.Allah utandirmasin.

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
41 kere maşallah @can26 bey hayırlı - ugurlu olsun. mutlu - huzurlu - saglıklı günlerde kullanmak nasip olsun. bol detaylar yapmak alev gibi parlatmal kısmet olsun.
eski araca olanları ilk duydugumdan beri çok üzülmüştüm .size de söylemiştim allah daha iyilerini nasip ettin inşallah diye çok şükür ki bu günleride gördük nasip oldu ve güzel konusuda gelmiş bulundu.

gerkekten çok sevindim.o müessif olay esnasında da sükunetinizi korumanızın nekadar önemli oldugunu görmüş oldunuz. @Atocan beyin üzücü durumuna karşın bile resimler çok güzel .

tekrar allah içinize sindirsin maşallah.

Abi çok teşekkür ederim güzel duaların dileklerin için <3:arkadass:çok canımı sıkmıştı gerçekten o değişik olay. Daha iyileri sanada nasip olsun inşallah :)

:nazar: Hayirli ugurlu olsun Can. Allah kazadan beladan saklasin. Resimleri görüncen, yazilarini okuyunca kendim almis gibin sevindim. Mutlulugun satirlarindan okunuyor.Allah utandirmasin.
Amin abi çok teşekkür ederim güzel dileklerine, iyi niyetine <3 daha iyileri hepimizin olsun, kazasız belasız günlerde :)

Can hocam,maşallah Allah kaza bela göstermesin iyi günlerde kullan.

Fatih Şahin
Amin hocam, çok teşekkür ederim :)

Berkay

Usta Detaycı
Üye
Motoruyla alakalı bir yorumunuz varmı? Yakıt ve performans olarak. 1.5 benzinli ünite dikkatimi çekmişti ama kullanma fırsatı bulamadım.

burakaydemir

Çaylak Detaycı
Üye
@can26 hocam güle güle kazasız belasız kullan inşallah.

artık daha farklı bir şekilde pür dikkat izleyeceğim konularını, hangi ürünleri nerede kullandığını detaylı anlatan postlar bekliyorum.

not: sana bi test için sözüm vardı ama kusura bakma valide sultan ile bu süreçte hiç görüşemediğimden dolayı testi yapamadım yoksa video çekip göndermek istiyordum. bu arada sen test edebildiysen cevabı bana da söyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Motoruyla alakalı bir yorumunuz varmı? Yakıt ve performans olarak. 1.5 benzinli ünite dikkatimi çekmişti ama kullanma fırsatı bulamadım.
Henüz yorum yapmak için erken olsa da gözlemlediğim kadarıyla 4.5 lt ortalamada gördüm 7.5 lt de gördüm şuan için şehir içi 7.6 gibi bir ortalama var 700 küsür km oldu henüz. Performans konusunda almadan önce hiç kullanmayanların aman cvtyle yürümez diyalogları benide çekimser yapmıştı. Fakat bir kaç kez test ettim almadan önce gerçekten yürüyüşünde bu hissedilmiyor yani yıllardır vag grubu araçlara inip binmiş biri olarak beni öyle üzecek bi durumla karşılaşmadım sedan için bir şey diyemeyeceğim Hb gerçekten çalışılmış bir araç diye düşünüyorum. Henüz başka bir araçlada deneme fırsatım olmadı ama deneme yapılan videolardanda gördüğüm sonuçlar tatminkar diye düşünüyorum. Hem gündelik hem keyif aracı gibi geliyor. Yol tutuşu ciddi olarak keyifli sınıfında rakiplerini zorlayacağını düşünüyorum. Tabi bunlar benim kendi edindiğim fikirler :) fırsat bulursanız mutlaka test etmelisiniz :)

@can26 hocam güle güle kazasız belasız kullan inşallah.

artık daha farklı bir şekilde pür dikkat izleyeceğim konularını, hangi ürünleri nerede kullandığını detaylı anlatan postlar bekliyorum.

not: sana bi test için sözüm vardı ama kusura bakma valide sultan ile bu süreçte hiç görüşemediğimden dolayı testi yapamadım yoksa video çekip göndermek istiyordum. bu arada sen test edebildiysen cevabı bana da söyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Burak hocam amin ,çok teşekkürler pür dikkat hepimiz bir birimizi izliyoruz :komik: bahsettiğim kilitleme olayını yapmıyormuş bu arada :kop:bende öğrendim

Polonur

Usta Detaycı
Üye
Hayırlı olsun can bey. Honda civic gerçekten güzel ve karakteri olan bir araç. Babam 2018 martta sedan versiyonunu aldı Benzin+lpg olarak ve çok memnun. Yakıt tüketimi nedir aracın tahmini şehir içi-dışı. Açıkçası ben de bir sene içerisinde aracımı değiştirmeyi planlıyorum ve dizel otomatik araç fiyatları baya yüksek olduğu için dizelden benzinli otomatik bir modele geçmek kafamda soru işareti yaratıyor tüketim açısından gerçi senede artık 10 bin km bile yapmıyoruz ama.

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Hayırlı olsun can bey. Honda civic gerçekten güzel ve karakteri olan bir araç. Babam 2018 martta sedan versiyonunu aldı Benzin+lpg olarak ve çok memnun. Yakıt tüketimi nedir aracın tahmini şehir içi-dışı. Açıkçası ben de bir sene içerisinde aracımı değiştirmeyi planlıyorum ve dizel otomatik araç fiyatları baya yüksek olduğu için dizelden benzinli otomatik bir modele geçmek kafamda soru işareti yaratıyor tüketim açısından gerçi senede artık 10 bin km bile yapmıyoruz ama.

Teşekkürler hocam , şuan için çok kilometre yapamamışta olsam takip ettiğim, kendi gözlemlerim sonucu ortalama istanbul kullanıcıları maksimum 9 litrelerden bahsediyor benim ortalamam 7.5 lt civarı uzun yolda bu rakamı yarı yarıya görmek mümkün ama senede 10.000 km için dizel,lpg tercih etmezdim bende. Sedan lpg+benzin kombinasyonundan daha az yakacağını düşünüyorum. Eski teknoloji motorlar maalesef daha çok tüketim yapıyor. Yeni nesil motorlar çok daha ekonomik diye düşünüyorum imkanınız olursa HB versiyonu değerlendirmelisiniz bence :)