yeni aracım w246

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Ooh mis boya yüzeyi kaba pislikten arınmış, ileride tercihe göre vernikte cam yüzey elde edilebilir.
Buhar makinasıyla havalandırma kanallarına tutulan buhar temizlik yapmazmış gibi aksine içindeki tozları sadece ıslatıp kötü kokulara, bakterilere daha iyi ortam hazırlayacakmış gibi geliyor bana. Tecrübelerinizi paylaşmanızı isterim

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
Ooh mis boya yüzeyi kaba pislikten arınmış, ileride tercihe göre vernikte cam yüzey elde edilebilir.
Buhar makinasıyla havalandırma kanallarına tutulan buhar temizlik yapmazmış gibi aksine içindeki tozları sadece ıslatıp kötü kokulara, bakterilere daha iyi ortam hazırlayacakmış gibi geliyor bana. Tecrübelerinizi paylaşmanızı isterim
Doğru diyon

Dragstar

Sensei
Moderator
Site Kurucusu
Yeni aracımız hayırlı olsun. Uygulamada çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ

Ozgur_gs_91

Usta Detaycı
Moderator
Site Kurucusu
Bende koku vardı şuan gitti buharla iyice temizlikten sonra.

Murat

Profesyonel Detaycı
Admin
Aksine sterilizasyon sağlar. Nasıl ki temizlenmesini istediğimiz şeyi kaynatıp sterilize ediyorsak.

diesel32

Acemi Detaycı
Üye
Kardeşim eline sağlık çok güzel uygulama olmuş, yapanın elleri dert görmesin :)
ellerin dert görmesin kardeşim emeğine sağlık :)

Önce hayırlı olsun sonra eline sağlık reis. Güle güle kullan böyle temiz temiz :)
amin teşekkür ediyorum samet :)

Elinize sağlık, araç kendine gelmiş. Ama polisaj istiyor. En kısa zamanda onunda konusunu bekliyoruz
polisaj istiyor ama şuanlık planımda yok kışı geçirelim bi hele

Cincik gibi olmuş elinize sağlık güle güle kullan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
sağolasın abi :)
hayırlı olsun...Allah sağlıkla kullanmayı nasip etsin..
Allah razı olsun teşekkür ederim.

Elinize sağlık, güzel iş çıkmış, polisaj kapı aralanmış.
polisaj seneye belki yüzey şuan memnun ediyor kılcal çizikler beyazda o kdr göz tırmalamıyor bence

Emeğinize sağlık ilk haline nazaran belli ediyor zaten uygulama, güle güle kullanın hayırlı olsun :nazar:
teşekkür ederim daha iyisi sizlere nasip olur inşallah.

polen filtresini sıfır yeni taktık. o kısımları da komple buhar ile geçtik. buhar sıcaklığı 130-140 santigrat derece. bu sıcaklıkta üreyebilecek bakteri vs olacağını düşünmüyorum. dediğiniz şekilde bakteri küf mantar vs üremesi bana göre apc köpük sık fırçala bezle sil şeklinde daha fazla olma ihtimali var. normal sıcaklık + nemli kalıntılar bu şekilde daha fazla oluyor. şuanlık hiç koku yok aksi durumda konuya eklemeler yaparım. deneyimleyip göreceğiz.

Ellerinize sağlık. @Ozgur_gs_91 çıkmış piyasaya :D
sağolsun kırmadı yardım etti :)

Yeni aracımız hayırlı olsun. Uygulamada çok güzel olmuş ellerinize sağlık.

Sent via my iphone x using Tapatalk from DENİZLİ
teşekkür ederim :)

Allah kaza bela vermesin gule gule binin hayirli olsun yeni araciniz uygulamada cok guzel olmus
amin güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

Aksine sterilizasyon sağlar. Nasıl ki temizlenmesini istediğimiz şeyi kaynatıp sterilize ediyorsak.
aynı fikirdeyim göreceğiz artık ne olacak :)

berkayesilyurtt

Acemi Detaycı
Üye
Hocam hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin. Herkesin araç alınca yapmak istediği inzivada temizlik ritüelini başarıyla gerçekleştirmişsiniz elinize sağlık :) ben de bayram öncesi tufanında lineamla yolları ayırdım bakalım yerine gelen arkadaşla böyle güzel bir uygulama yapabilecek miyiz :D

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Yeni aracınız hayırlı olsun. İyi günlerde sağlık ve sıhhat ile kullanın.

Yapılan işlemler güzel olmuş. Sadece bir polisaj gerekiyor acilinden. Siz de bunu bildiğiniz için rejuvenate geçmişsiniz zaten. Ellerinize sağlık :alkis: