Yeni Detay Ürünleri

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Ben almadığım için çok mutluyum. Çok tuttum kendimi :komik:
Aynı yoldan geçmişiz :D.
Yav işte sadece kendini avutuyor bakma o gidiyor 3 ay pns gidiyor 7 ay kıskanıyor ama söyleyemiyor garip :komik:
Sonra yok sıkıldım da yeniden uygulama yaptım da neler neler :D. Ertesi gün Nanolex Hybrid Wax’ı satılığa çıkardı. Belki el altından süper glossu da sattı kim bilir :D.

Atocan

Uzman Detaycı
Üye

Sonra yok sıkıldım da yeniden uygulama yaptım da neler neler :D. Ertesi gün Nanolex Hybrid Wax’ı satılığa çıkardı. Belki el altından süper glossu da sattı kim bilir :D.
Teklif etti al jantlara kapı aralarına sür dedi ama o kadar pns nin hakarete uğradığını görünce teklifi nazikçe reddettim tabi :kop:

Atocan

Uzman Detaycı
Üye

Haaa bu arada bırak wax ı falan taa arabayı satılığa koydu daha iflah olmaz bu :kop::kop::kop:

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Ya waxların hepsi duruyor bende , illa show mu yapalım buralara arkamdan büyük sözler konuşuluyor :taraa: neyseki doğal carnaubalarımız var sırtımız yere gelmez sağolsun dost bildiklermiz düşman olmuş :cicek: tabi size olan sevgimden buluyorsunuz bu cesareti yoksa buralarda cenk etmek zorunda kalırız :digidik:

ege

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
meg alanlara almayanlara gözü kalanlara gelecek testler adına hayırlı olsun. ben de almıyorum sizin testlerizi büyük bir merakla beklemekteyim.

muratyz

Acemi Detaycı
Üye
Yoldayim pek incelemedim.....
Fusso yenilenmis sanirim

Gesendet von meinem HUAWEI RIO-L01 mit Tapatalk
Tamda videosunu yeni izlemiştim ki arkadaşlar paylaşmış,forum ciddi hızlı :)

Ürünün üzerine “high gloss protection” ibaresi eklenmiş,eğer parlaklıkta kiwamiye yaklaşırsa bu ürün baş tacı edilir :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ege

Uzman Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Yoldayim pek incelemedim.....
Fusso yenilenmis sanirim

Gesendet von meinem HUAWEI RIO-L01 mit Tapatalk
eskisi için temsili havada yakalar parçalar demiştik.

yenisi için :
ipini kesin gelsin. gelecegi varsa tr şartlarını görecegi var demektir diyelim.