Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

Mentalfeed

Uzman Detaycı
Üye
Hocam bunu izlemiştim bu gerçek bir terapi film niyetine telefona bile bakmadan izledim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Heh aynı işte. Kapalı alanda askeri bandonun çaldığı yöresel türkülerin coverlarını dinliyormuşsun gibi. Bitince farkediyorsun hipnoz olduğunu

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
Apex Detail kanalı Mothers CMX ve Meguiar's HCW karşılaştırmasını yapmış;

1)
2)
3)
Simdi firsat bulup ucunu birlikte izledim. Dpc icin yorumlara katilirmiyim bilmiyorum ama meg’in tutunmasi gercekten iyi gozukuyor testte. Acikcasi cmx’i daha ustun beklerdim kendisi de oyle bekledigini soylemis. Ama sunu soyleyebilirim meg’s te cmx’te bence sprey urunlere gore cok iyi tutunuyorlar. Gecen gun burada az bir yagmur yagmisti hala ikisi de guzel tutunmaya devam ediyorlar. Bakalim hala teste devam bir degisiklik olursa guncelleme yapmaya calisacagim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Simdi firsat bulup ucunu birlikte izledim. Dpc icin yorumlara katilirmiyim bilmiyorum ama meg’in tutunmasi gercekten iyi gozukuyor testte. Acikcasi cmx’i daha ustun beklerdim kendisi de oyle bekledigini soylemis. Ama sunu soyleyebilirim meg’s te cmx’te bence sprey urunlere gore cok iyi tutunuyorlar. Gecen gun burada az bir yagmur yagmisti hala ikisi de guzel tutunmaya devam ediyorlar. Bakalim hala teste devam bir degisiklik olursa guncelleme yapmaya calisacagim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Meguiars’ın uygulamasını ıslak zemine sıkarak yaptı bir de. İlk uygulamada ped vasıtasıyla yapıldığında daha iyi tutunduğu biliniyor zira. Güncellemeleri bekliyoruz :).

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
@onurçiko gel de karıştırma şimdi :D. Bu arada nemli bez uygulaması ıslak panele sıkmakla aynı etkiyi veriyor demekki.

Gece izledim bende, atacaktım videoyu tepkilerden korktum:digidik: aldı başı ı gidiyor bsd çılgınlığı. Ama iyi parlattı dimi. Bsd uygulayasım gelmedi desem yalan olur.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Gece izledim bende, atacaktım videoyu tepkilerden korktum:digidik: aldı başı ı gidiyor bsd çılgınlığı. Ama iyi parlattı dimi. Bsd uygulayasım gelmedi desem yalan olur.
Hahaha mahalle baskısı :). Parlaklığı ölçtüğü cihazın verisi beni de şaşırttı. Ben P32'ye bağlıyordum parlaklığı aslında :dusun:.