Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator

Benim aklıma gelmişti ama imkan vermiyorlar bize imkan.
Bu bsd neyle karıştırılsa güzel oluyor. At topu bsdye gerisini düşünme :)

Yalnız şaka bir yana bu bead makerın en büyük olayı yüzey kayganlığıydı. Bsd standart seviyeye indirir gibi geldi bu durumu.
Bana da öyle geliyor, kesinliklr bir kayıp yaşayacaktır. Ama güzel hidrofobi kazandırmış.
@Paian @onurçiko Sonaxla konuştum ürünümüzü rahat bırakın yoksa dava açarız diyorlar :fisilti::kop::kop:
Bedava arge yapıyoruz daha ne istiyor
Beyler bakın detay dünyasında tartışmaya kapalı ilk 2 kalemi açıklıyorum. :paraa:

1-Soft99 Fusso
2-Sonax Brilliant Shine Derailer (BSD)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator

El_Diablo

Usta Detaycı
Üye
Aksanı bana çok anlaşılır geliyor. Yaptığı işten zevk alıyormuş hissi yaratıyor izlerken. Bu adamı izleyince arabamla uğraşımak istiyorum
Cümlenin sonuna ekledigim emoji ,aslinda yazdiklarimin espri anlaminda anlasilmasini istemisdim ....... ;).Gayet anlasiliyor ingilizcesi.

ffsahin

Usta Detaycı
Üye
Videodan ziyade aşağıdaki bir yorum dikkatimi çekti . Araç 8 günlük çalışmanın sonucunda bu hale gelmiş yorumlarda Berkay Ak isimli bir arkadaşımız aynı işi 6 saatte yapabileceğini söylemiş :kop: . Kendisi buralardaysa çalışmalarını görmek için can atıyorum :D .

nuriksari

Uzman Detaycı
Üye
Videodan ziyade aşağıdaki bir yorum dikkatimi çekti . Araç 8 günlük çalışmanın sonucunda bu hale gelmiş yorumlarda Berkay Ak isimli bir arkadaşımız aynı işi 6 saatte yapabileceğini söylemiş :kop: . Kendisi buralardaysa çalışmalarını görmek için can atıyorum :D .
Berkay Ak 6 saatte iç dış yıkasın yeter Maybach denk getirirse. :)) Faik o değil de bir Maybach nasıl bu hale getirilmiş o içimi acıttı. :)

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
6 saatte araç yıkıyoruz yeri geliyor. Böyle bir işlemin 6 saatte bitmesi için 8 kişinin aynı anda çalışması gerekiyor