Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

ege

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
Bu herif iyice sapıttı Allah sonunu hayır etsin :)
Adam Türkçesi bal, dök yala yapmış. Biraz tam boy yemek olmuş sadece döktügü. Tatlı ara sıcak ana yemek içecek ne isterseniz hasabı.
Aslında çok büyük rest çekiyor kral benim diyor.. Öyle bir temizlerim ki zerre kiri bırakın bakteri bile kalmaz demiş.

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
Adam Türkçesi bal, dök yala yapmış. Biraz tam boy yemek olmuş sadece döktügü. Tatlı ara sıcak ana yemek içecek ne isterseniz hasabı.
Aslında çok büyük rest çekiyor kral benim diyor.. Öyle bir temizlerim ki zerre kiri bırakın bakteri bile kalmaz demiş.
Abi söyle ona bak ben sanayi çalışanıyım temiz yerde herkes yer bide bizim yemek yediğimiz yerde yesin de görelim :taraa:
nasıl tercüme edilir bilmem :kop:

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Bu herif iyice sapıttı Allah sonunu hayır etsin :)
Kim ne derse desin. Adam bu işte zirveye oynuyor. Neden derseniz eğer biz motor yıkanmalı mı yıkanmamalı mı tartışmasını yaparken, bu guru açık hava filtresi olan motoru köpükle bir güzel yıkıyor. Daha ne olsun?

Son düzenleme:

Atocan

Uzman Detaycı
Üye
Kim ne derse desin. Adam bu işte zirveye oynuyor. Neden derseniz eğer biz motor yıkanmalı mı yıkanmamalı mı tartışmasını yaparken, bu guru açık hava filtresi olan aracı köpükle bir güzel yıkıyor. Daha ne olsun?
Noktasına kadar katılıyorum detay işini bilmezken bile yalıtım yapıp her aracımın motorunu yıkadım halende devam ediyorum sakıncada görmüyorum düzgün yalıtım yapıldıktan sonra sıkıntı olmayacağını destekleyenlerdenim ustam bile takdir ediyor her gördüğünde temiz olunca temiz hava girer araç daha sağlıklı olur parçalar konusundan bile olumlu olduğunu söylüyor
Guru dayı en sevdiğim detaycılardan biri zevk alıyorum izlerken bu adamı

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
Noktasına kadar katılıyorum detay işini bilmezken bile yalıtım yapıp her aracımın motorunu yıkadım halende devam ediyorum sakıncada görmüyorum düzgün yalıtım yapıldıktan sonra sıkıntı olmayacağını destekleyenlerdenim ustam bile takdir ediyor her gördüğünde temiz olunca temiz hava girer araç daha sağlıklı olur parçalar konusundan bile olumlu olduğunu söylüyor
Günümüz motorlarının çoğu zaten su içinde çalışmaya uygun tasarlanıyorlar. Neyse konu o değil de motor havuzu içinde bulunan tüm plastik kauçuk ve kabloların ömrü açısından da temizlik çok önemli. Kişisel görüşüm bu benim tamamen.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İçinde bulunduğu ahval ve şerait, bu tür uygulamaları adem-i imkan kılan ben gibiler ne yapsın? Kötü hava çekip sağlıksız mı olsun benim arabam? :D