Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

nuriksari

Profesyonel Detaycı
Üye
Nuri abi muhtemelen sorun yasamazlar sonrasinda da cizik gidermelik yeterli kalinlik kalmistir ama ben asil arac sahibinin cesaret duzeyini kestiremiyorum. Eger arac showcar vs. olsa idi sorun yok nasilsa ona gore kat kat boya kat kat vernik atiliyor ama bunun gibi fabrikadan boyali arac icin o kadar vernigi bir kerede alma isine girermiydim bilemiyorum. Gerci tamamen farazi yorumluyoruz belki arac sahibi 1 hafta sonra elden cikarip baska arac alir vs vs

Sent from my iPhone using Tapatalk
Manyak çok. ;)) vernikte yetrrli kalınlık mutlaka kalmıştır Can da o arabanın ölüsü 20 yıl gider. Hadi sen aattın da yeni sahibine yazık sonra 3-5 kere keçe göremez o vernik. :) araç baştan aşağı şov vernik falan hikaye sıkılırsa baştan komple boyatır biz sıkıntı yapıyoruz boşuna. ;)) bence o araca çift renk yakışımış eski maybach 57s ya da rolls royce gibi. Bir de değinmeden edemeyeceğim fabrikadan bu kadar portakal kabuğu çıkarmayı nasıl başarıyor özellikle lüks markalar hala anlayamıyorum. Yazık günah o paralara.

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Nuri abi muhtemelen sorun yasamazlar sonrasinda da cizik gidermelik yeterli kalinlik kalmistir ama ben asil arac sahibinin cesaret duzeyini kestiremiyorum. Eger arac showcar vs. olsa idi sorun yok nasilsa ona gore kat kat boya kat kat vernik atiliyor ama bunun gibi fabrikadan boyali arac icin o kadar vernigi bir kerede alma isine girermiydim bilemiyorum. Gerci tamamen farazi yorumluyoruz belki arac sahibi 1 hafta sonra elden cikarip baska arac alir vs vs

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dert etmemek lazım :komik: muhtemelen çift kat cila denilen opsiyon vardır cila diye geçen vernik olmalı diye düşünüyorum :) şuanda en az normal araçlar kadar boya kalınlığı vardır muhtemelen :utandim:

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
Dert etmemek lazım :komik: muhtemelen çift kat cila denilen opsiyon vardır cila diye geçen vernik olmalı diye düşünüyorum :) şuanda en az normal araçlar kadar boya kalınlığı vardır muhtemelen :utandim:

Donanıma gel morgage ile alınıyor zahir :D. Gerçi bu S serisinin donanımları ayrı dünya.

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye
Valla sübjektif ama o paraya şunun motor sesini dinlerim daha iyi. Her gün okşaya okşaya Zymöl uygularım hatta :);
Tabi ki bende abi ama bunla hafta sonu istanbulpark koştururdum :sarki: hafta içi işe güce falan tabi :komik: sessiz kabin falan trafikten birazda olsa kurtulmak için :)

kutaskullar

Usta Detaycı
Test Uzmanı
Üye

Efsane bir uygulama yakın zamanda uygulama için , ziyarette bulunacağız @Atocan ile birlikte. Özellikle zımpara ve çizik giderme işlemleri için :komik: vize işlemlerimizi hallettikten sonra detayları buradan paylaşırız :kop:
adres var mı çok iyi işçiliğe benziyor bende götüreyim aracımı :D

onurçiko

Profesyonel Detaycı
Moderator
Site Kurucusu

Efsane bir uygulama yakın zamanda uygulama için , ziyarette bulunacağız @Atocan ile birlikte. Özellikle zımpara ve çizik giderme işlemleri için :komik: vize işlemlerimizi hallettikten sonra detayları buradan paylaşırız :kop:
Gözlerim kanadı, Allahım ben detayı bırakıyorum. İlk fırsatta soluğu bu master şefin yanında alıp ücretsiz staja başlıyorum.

can26

Profesyonel Detaycı
Sosyal Detaycı
Üye