Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Nuri abi muhtemelen sorun yasamazlar sonrasinda da cizik gidermelik yeterli kalinlik kalmistir ama ben asil arac sahibinin cesaret duzeyini kestiremiyorum. Eger arac showcar vs. olsa idi sorun yok nasilsa ona gore kat kat boya kat kat vernik atiliyor ama bunun gibi fabrikadan boyali arac icin o kadar vernigi bir kerede alma isine girermiydim bilemiyorum. Gerci tamamen farazi yorumluyoruz belki arac sahibi 1 hafta sonra elden cikarip baska arac alir vs vs

Sent from my iPhone using Tapatalk
Dert etmemek lazım :komik: muhtemelen çift kat cila denilen opsiyon vardır cila diye geçen vernik olmalı diye düşünüyorum :) şuanda en az normal araçlar kadar boya kalınlığı vardır muhtemelen :utandim:

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Dert etmemek lazım :komik: muhtemelen çift kat cila denilen opsiyon vardır cila diye geçen vernik olmalı diye düşünüyorum :) şuanda en az normal araçlar kadar boya kalınlığı vardır muhtemelen :utandim:

Donanıma gel morgage ile alınıyor zahir :D. Gerçi bu S serisinin donanımları ayrı dünya.

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Valla sübjektif ama o paraya şunun motor sesini dinlerim daha iyi. Her gün okşaya okşaya Zymöl uygularım hatta :);
Tabi ki bende abi ama bunla hafta sonu istanbulpark koştururdum :sarki: hafta içi işe güce falan tabi :komik: sessiz kabin falan trafikten birazda olsa kurtulmak için :)

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir

Efsane bir uygulama yakın zamanda uygulama için , ziyarette bulunacağız @Atocan ile birlikte. Özellikle zımpara ve çizik giderme işlemleri için :komik: vize işlemlerimizi hallettikten sonra detayları buradan paylaşırız :kop:
adres var mı çok iyi işçiliğe benziyor bende götüreyim aracımı :D

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya

Efsane bir uygulama yakın zamanda uygulama için , ziyarette bulunacağız @Atocan ile birlikte. Özellikle zımpara ve çizik giderme işlemleri için :komik: vize işlemlerimizi hallettikten sonra detayları buradan paylaşırız :kop:
Gözlerim kanadı, Allahım ben detayı bırakıyorum. İlk fırsatta soluğu bu master şefin yanında alıp ücretsiz staja başlıyorum.

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator