Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

_CaN_

Profesyonel Detaycı
Moderator
İl
Bilecik

Efsane bir uygulama yakın zamanda uygulama için , ziyarette bulunacağız @Atocan ile birlikte. Özellikle zımpara ve çizik giderme işlemleri için :komik: vize işlemlerimizi hallettikten sonra detayları buradan paylaşırız :kop:
Can, lütfen bu beyefendiler ile iletişime geçermisin?

Forumumuza davet et. Gelsinler bizlere nasıl zımpara ve polisaj yapılır yardımcı olsunlar. Çünkü şu video ile ufkum açıldı, beyin fırtınası yaşadım :saskinn::saskinn:

can26

Profesyonel Detaycı
Moderator
Can, lütfen bu beyefendiler ile iletişime geçermisin?

Forumumuza davet et. Gelsinler bizlere nasıl zımpara ve polisaj yapılır yardımcı olsunlar. Çünkü şu video ile ufkum açıldı, beyin fırtınası yaşadım :saskinn::saskinn:

Kendileryle görüşmeye gideceğiz abi yakın zamanda :mutlu: tecrübelerinden yararlanmak isteriz

Atocan

Profesyonel Detaycı
Üye
İl
Ankara

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul

Bir füze atmadığı kaldı arabanın üstüne. İki üründe çok başarılı. Ama hem fiyat hem de dayanınıklılık açısından Mothers önde. Ürün ülkemize gelir İnşallah. Gelirse çok satılır.
Abi merakla bekliyorum. Bir aksilik olmazsa cmx yarin ulasiyor bana. Acikcasi ondan daha umitliyim ama genel anlamda iki urun de basarili duruyor. Bakalim gelince test sonrasi anlatilanlardan farkli birsey cikacak mi meraktayim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Abi merakla bekliyorum. Bir aksilik olmazsa cmx yarin ulasiyor bana. Acikcasi ondan daha umitliyim ama genel anlamda iki urun de basarili duruyor. Bakalim gelince test sonrasi anlatilanlardan farkli birsey cikacak mi meraktayim.

En az senin kadar heyecanla ürünün sana ulaşmasını bekliyoruz.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir

sizin testinizi bekliyoruz.

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-

Bir füze atmadığı kaldı arabanın üstüne. İki üründe çok başarılı. Ama hem fiyat hem de dayanınıklılık açısından Mothers önde. Ürün ülkemize gelir İnşallah. Gelirse çok satılır.
Abi fiyat olarak önde ama yurt dışı forumlarda insanlar Mother's CMX'in mikrofiber bezleri çöpe çevirdiğinden bahsediyor. Ürünün ikincil masrafları biraz yüksek gibi ama bakalım. @Cangp2 ürünü test ederken çok kaliteli bir mikrofiber kullanma bence. Forumca vebaline girmeyelim :) Bu da videosu;

Cangp2

Usta Detaycı
Üye
İl
Istanbul
Abi fiyat olarak önde ama yurt dışı forumlarda insanlar Mother's CMX'in mikrofiber bezleri çöpe çevirdiğinden bahsediyor. Ürünün ikincil masrafları biraz yüksek gibi ama bakalım. @Cangp2 ürünü test ederken çok kaliteli bir mikrofiber kullanma bence. Forumca vebaline girmeyelim :) Bu da videosu;
Uyari icin tesekkurler hakiki kumas koruma urunu gibi yapmis bezi Urun basarili ciksinda ben gidecek bezlere raziyim. Ortalama seviyeli bir kac bezle girerim uygularken artik yapacak birsey yok onlarada. Saga sola egzoz janta falan kullanirim kurtarilamaz olurlarsa.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Bence bu videoda ürünün başarılı olduğunu gösterir cinsten, adamlar seramik ten kaçmamış. Malzemeden çalmamışlar:)
Ürünün diğer bir özelliğide çıktı ortaya, bildiğin Fabric Coat olarak kullan yani:saskinn: