Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
Ürünke ilgili 10 dan fazla karşılaştırma izledim herlade, kesinlikle adından daha çok söz ettirecek.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
düşüncede kalmamalı @muratyz, bey çok mail alırlarsa belki iligilerini çeker ama bir iki az kalır.toplu bir forum oarak söz sahibi olmamız lazım detay camiasında. anca öyle.
@onurçiko, üstad siz kafaya koyduysanız bi yolunu bulur getirtirsiniz dışardan. sizin testinde tadından yenmez gözlerim ışıldadı bi an.

onurçiko

Master
Moderator
Site Kurucusu
İl
antalya
düşüncede kalmamalı @muratyz, bey çok mail alırlarsa belki iligilerini çeker ama bir iki az kalır.toplu bir forum oarak söz sahibi olmamız lazım detay camiasında. anca öyle.
@onurçiko, üstad siz kafaya koyduysanız bi yolunu bulur getirtirsiniz dışardan. sizin testinde tadından yenmez gözlerim ışıldadı bi an.
Bir aksilik olmazsa yakında elime geçecek inşallah, dediğiniz gibi kafayı taktım.

ege

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
izmir
@onurçiko, tahmin etmiştim zaar. nediyoruz o vakit hayırlısıyla merakla istekle dört gözle testini bekliyoruz .

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Kimyasal adamlar yeni Soft99 ürünlerinin gümrükte olduğunu söylemişken kış öncesi Soft99 Fuusocoat V1 vs. V2 incelemesi ekleyeyim. Kerosene vb. bir takım kimyasalları çıkarmışlar zannederim o sebeple eskisi kadar petrol petrol kokmuyormuş sanırım. Bununla birlikte genel performansta %50 fiyat artışı ile doğru orantılı bir sıçrama gözükmüyor gibi.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Kimyasal adamlar yeni Soft99 ürünlerinin gümrükte olduğunu söylemişken kış öncesi Soft99 Fuusocoat V1 vs. V2 incelemesi ekleyeyim. Kerosene vb. bir takım kimyasalları çıkarmışlar zannederim o sebeple eskisi kadar petrol petrol kokmuyormuş sanırım. Bununla birlikte genel performansta %50 fiyat artışı ile doğru orantılı bir sıçrama gözükmüyor gibi.

Bir çok kanal incelemesini yaptı, sadece kokuda iyileşme olduğu söyleniyor. Hatta XaronFr adlı sarı çocuğumuz eski fussonun daha dayanıklı olduğu söylüyor ancak Forensic'den john bunu söylemiyor kafalar karışık. Gelsin eskisi var yenisini de alacağız :D

Paian

Profesyonel Detaycı
Bilge Detaycı
Üye
İl
-
Bir çok kanal incelemesini yaptı, sadece kokuda iyileşme olduğu söyleniyor. Hatta XaronFr adlı sarı çocuğumuz eski fussonun daha dayanıklı olduğu söylüyor ancak Forensic'den john bunu söylemiyor kafalar karışık. Gelsin eskisi var yenisini de alacağız :D
Aynen bir sürü kişi incelemişti ama Almanca anlamayınca İngilizce içeriği görünce kaçırmadım :). Bir de bu adam epey ince eleyip sık dokuyor seviyorum o yönünü. Neyse herkes yeni fiyatlandırmanın karşılığını alamadıklarını söylüyor. Bakalım burada hangi fiyattan piyasaya girecek.

Detail 35

Profesyonel Detaycı
Test Uzmanı
Üye
İl
İzmir
Aynen bir sürü kişi incelemişti ama Almanca anlamayınca İngilizce içeriği görünce kaçırmadım :). Bir de bu adam epey ince eleyip sık dokuyor seviyorum o yönünü. Neyse herkes yeni fiyatlandırmanın karşılığını alamadıklarını söylüyor. Bakalım burada hangi fiyattan piyasaya girecek.
Ahmet abi bi güzellik yapar diye düşünüyorum, Eski fussoya güzel bir indirim yenisi de forum kampanyalı olacak şekilde yaparsa stokçu ruhumu kimse engelleyemez :D.

DetayDeposu

Tonyukuk07
Firma Yetkilisi
Üye
Sebastian(Xaronfr) inceleme videosunu izlediğimde şunları söylemişti:
-kutusunda yazan 12 ay ibaresi kaldırılıp 12 aya kadar yazılmış.
-uygulama ve silme performansı biraz daha geliştirilerek silme zorluğu biraz daha basitleştirilmiş.
-uygulama sonrası performans olarak arada pek fark yok
Aklımda kalanlar bunlardı uzun zaman oldu izlemeyeli tekrar izlemek lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ttopak

Tecrübeli Detaycı
Üye
İl
Adana
Biraz internette videolar izlerken bu wax a denk geldim daha önce hiç duydunuzmu? Carnabua oranı iyi gibi fiyatı da fena değil sanki sizler ne dersiniz ? video ve ürün linkini bırakıyorum
Migliore Primo Carnauba Wax, car wax, show car wax, auto wax
Evet ben daha önce test videolarını izlemiştim. Güzel wax ama 125$ fiyatı var. Onun yerine zymöl wax almak bence daha mantıklı.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yigit

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Evet ben daha önce test videolarını izlemiştim. Güzel wax ama 125$ fiyatı var. Onun yerine zymöl wax almak bence daha mantıklı.

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Sonu yok bu işin :) kuzenim ingiltereye gidiyor dönüşte alma şansı olursa süper olur hem testinide yaparım :komik: