Yurtdışı Detail Uygulama Videoları

SubaruOutback

Profesyonel Detaycı
Moderator
Test Uzmanı
İl
istanbul
Biraz internette videolar izlerken bu wax a denk geldim daha önce hiç duydunuzmu? Carnabua oranı iyi gibi fiyatı da fena değil sanki sizler ne dersiniz ? video ve ürün linkini bırakıyorum
Migliore Primo Carnauba Wax, car wax, show car wax, auto wax

Migliore'nin Original ve Frutta versiyonlarınu kullandım, uzun süredir de depoda duruyorlar. Niye durduklarını da belirteyim; ikiside klasik wax'lar gibi yüzeyde puslu görüntü bırakmıyor. O nedenle de ne zaman silmeniz gerektiğini tam kestiremiyorsunuz. Silerkende malesef çok uğraştırıyor ve o kadar eziyetin karşılığınıda malesef uzun süre alamıyorsunuz. Etkisi çabuk bitiyor. Silme eziyetinden sonra lanet olsun diyerek rafa kaldırmıştım.
Benzer zorluğu Dodo Juice'in sample waxlarından birinde de yaşamıştım. Sürmen dert, silmen dert, sürekli yüzeyde takılma yaşatıyor. Az veya çok sürmüşsün hiç fark etmiyor.

Herhalde 8-9 sene önce almıştım ve uygulama sonrası videoda çekmemiştim o nedenle de net olarak beading ve sheeting ile ilgili aklımda birşeyler kalmamıştı.
Zaten yeniden uygulayıp kutuyuda bitirip tamamen kafamdan silmek niyetindeyim. Bu ara, çocuğun okul işleri ile uğraşmaktan ne kendime ne de otomobile ne de başka birşeye vakit ayıramıyorum o nedenle de ne zaman uygulamayı yaparsın sorusu gelirse açıkçası tarih veremiyorum.

Yigit

Çaylak Detaycı
Üye
İl
İstanbul
Migliore'nin Original ve Frutta versiyonlarınu kullandım, uzun süredir de depoda duruyorlar. Niye durduklarını da belirteyim; ikiside klasik wax'lar gibi yüzeyde puslu görüntü bırakmıyor. O nedenle de ne zaman silmeniz gerektiğini tam kestiremiyorsunuz. Silerkende malesef çok uğraştırıyor ve o kadar eziyetin karşılığınıda malesef uzun süre alamıyorsunuz. Etkisi çabuk bitiyor. Silme eziyetinden sonra lanet olsun diyerek rafa kaldırmıştım.
Benzer zorluğu Dodo Juice'in sample waxlarından birinde de yaşamıştım. Sürmen dert, silmen dert, sürekli yüzeyde takılma yaşatıyor. Az veya çok sürmüşsün hiç fark etmiyor.

Herhalde 8-9 sene önce almıştım ve uygulama sonrası videoda çekmemiştim o nedenle de net olarak beading ve sheeting ile ilgili aklımda birşeyler kalmamıştı.
Zaten yeniden uygulayıp kutuyuda bitirip tamamen kafamdan silmek niyetindeyim. Bu ara, çocuğun okul işleri ile uğraşmaktan ne kendime ne de otomobile ne de başka birşeye vakit ayıramıyorum o nedenle de ne zaman uygulamayı yaparsın sorusu gelirse açıkçası tarih veremiyorum.
Dodo juice nin waxı bende de var sürmesi zor oluyor dolapta saklamama rağmen taş gibi en son 1 uygulamalık kaldığında ılık suda biraz bekletmiştim biraz daha rahat olmuştu :) @Kimyasal Adamlar umarım zymöl getirirde başka waxlara yönelmeyiz

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye

Şöyle bir mop planım vardı ama görünce yine de çok şaşırdım ve beğendim.

Düşünceleriniz nedir? Sizce güvenli mi? Teleskopik çubuğun yumuşak bir plastikle kaplı olduğunu varsayalım lütfen.
Dakika 28:09'da detaylı görebilirsiniz. Bir de videonun başında 07:35'te var.

Ekleme:

Noname

Yasaklı Üye
Yasaklı Üye
Dış mekan halı türevi için dedike olmayan bir koruma ile denemeyin olmuyor :)

Ben ucuz aldım diye 3D fabric protector uygulamıştım, ya üründen ya uygulamadan, ya dış mekan için özel olmayışından işe yaramadı. Bu üründen bulabilirsem tekrar deneyebilirim. Wheel archları severiz :)